Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nenamáhejte si ruce, když to není nutné.

Masturbace hands free - bez použití rukou!

aktualizováno 29.07.2011, 08:12 | 29.07.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Nenamáhejte si ruce, když to není nutné.

Nejčastějším způsobem masturbace je uspokojování rukou. Z toho nás pak ale zbytečně trápí namožené zápěstí nebo bolavé prsty.

 

Stahování svalů

 

Ideální pro zpestření nudné pracovní porady. Váš šéf vám přednáší něco o strategických záměrech firmy už pár desítek minut a vy se potřebujete udržet bdělá? Pracujte na svém pevném pánevním svalstvu. Vagína je celá tvořená svalovým prstencem. Při jeho intenzivním stahování se dobře prokrví a i váš G bod dostane zabrat.

 

 

Pokud jste teprve začátečnice, pomoci by vám mohl posed „noha přes nohu“. Stahováním vnitřních stehenních svalů a třísel docílíte masírování klitorisu. Možná se vám nepovede rovnou orgasmus, každopádně si ale navodíte velmi příjemné pocity.

 


Sprcha


Stará dobrá sprcha…spousta žen s ní zažilo svůj první orgasmus v době, kdy se třeba ještě ostýchaly dotýkat svého přirození. Podobný efekt může mít i koupel ve vířivce, pokud se správně usadíte.


ČTĚTE TAKÉ:

Orální sex: takhle si ho vychutnáte

Erotické sny: co vlastně znamenají

 


Představy


Ženský orgasmus je z velké míry záležitostí hlavy. Když se dokážeme dobře uvolnit a oddat nemravným fantaziím, můžeme se dostat až na orgastický vrchol.

 

Masturbace alá gejša


Gejši proseděly v pokorném kleku na patách celé hodiny. Není proto divu, že se své paty naučily efektivně využívat pro své blaho. Pokud je ona pata čistá, je svým tvarem k povrchové masturbaci docela příhodná.

 

 

Zapojte pomůcky


Pomůcky jsou od toho, aby nám pomáhaly. Existují speciální vibrační kalhotky, zanořovací vibrační vajíčka na dálkové ovládání, Venušiny kuličky…ať technika pracuje za nás!

 

Poroučejte si


Lehněte si na partnera nebo si na něj sedněte zády. Vyzvěte ho, ať používá svých rukou podle vašich pokynů tak, jako by byl vaší pravou (nebo levou – podle toho co upřednostňujete) masturbační rukou. Musí vás uspokojovat přesně tak, jako si to obvykle děláte vy. Před tím byste mu to měla samozřejmě názorně párkrát předvést, aby se nevymlouval, že něco nepochopil…
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

endemolus 09:18 06.09.2011
no myslím si že zrovna ženy tohle moc netrápí
Saša 17:10 29.07.2011
Pane Brunclíku, k čemu vám to bude? To jsou rady pro dámy...
skala 15:53 29.07.2011
taky se da rict ze se nekdo necha sukat do pusy a pak do zadku asi je pouta zrusujou ja to mu rikam jinak
Jan Brunclík 10:07 29.07.2011
Dobrý den, nemohli by jste více rozepsat o jednotlivých technikách ?
Přeji pěkný den.