Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý vztah je odlišný a má také svá odlišná pravidla. Někteří masturbaci ve vztahu odsuzují a neschvalují, berou to jako zneuctění partnera. Partner pak může mít pocit, že v posteli není dost dobrý. Naopak někteří masturbaci ve vztahu podporují a...

Masturbace ve vztahu: ANO nebo NE?

Sexy žena
zdroj: Thinkstockphotos Sexy žena
aktualizováno 22.11.2018, 00:00 | 22.11.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Každý vztah je odlišný a má také svá odlišná pravidla. Někteří masturbaci ve vztahu odsuzují a neschvalují, berou to jako zneuctění partnera. Partner pak může mít pocit, že v posteli není dost dobrý. Naopak někteří masturbaci ve vztahu podporují a vesele praktikují.

Jaká jsou pro a proti těchto dvou odlišných pólů? Kdy je masturbace ve vztahu vhodná a kdy ji raději ponechat jen v našich představách? Vše se dozvíte v následujícím článku.

 

Kdy je masturbace ve vztahu vhodná:


• Společné hrátky

 

Spousta párů bere masturbaci jako dokonalou předehru, která vás oba vždy zaručeně rozpálí. Vy sami přeci nejlépe víte, jak na sebe, tak proč masturbaci nezahrnout do společného sexu? Vy sami se budete cítit dobře a pohled na vašeho partnera vám na slasti jen přidá.

 

 

• Erotické zprávy


Vaše drahá polovička je v práci, ale vy ho chcete vzrušit ještě před jeho příchodem domů? Neexistuje lepší způsob, než že vašemu muži zašlete několik erotických SMS, ve kterých popíšete své touhy. Pokud jste však skutečná dračice, zašlete mu jako bonus fotku nebo video, jak děláte dobře sama sobě.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pomoc, nemám náladu na sex! Jak zatočit se SEXUÁLNÍ NECHUTÍ?

Nemáte ORGASMUS? Zapojte do předehry tuto část těla

TEST: Jste dobrá v ORÁLNÍM SEXU?

 

• Když budete mít chuť


Masturbace přeci není žádné podvádění nebo něco podobného. Čas od času na vás může přijít chuť udělat si dobře po svém, i když partner není doma. Nemyslete, že on by to neměl podobně. Je to lidské a zcela normální. Pokud na vás taková choutka jednou za čas přijde, rozhodně se nemusíte cítit provinile.

 

 

 

Kdy byste se nad masturbací ve vztahu měla zamyslet:


• Když nemáte sex s partnerem

 

Odmítáte sex s partnerem, ale masturbací se netajíte? Tady je něco špatně a měla byste se nad tím zamyslet. Pokud vám to s partnerem v posteli neklape, řešením není to přehlížet a řešit to masturbací. Zkuste si o tom doma promluvit, masturbaci přeci můžete zahrnout i do sexu s vaší láskou - třeba jako návodnou instruktáž, jak se vám to doopravdy líbí.

 

zabiják sexu
(Foto: Archiv firem)

 

• Když je to příliš časté


Tento bod tak trochu souvisí s bodem předchozím. Pokud masturbujete každý den, dokonce i několikrát, také u vás svítí varovná červená kontrolka. Pokud máte ve vztahu sexu nedostatek nebo není úplně podle vašich představ, zkuste to řešit komunikací s partnerem. Jestliže se potřebujete uspokojit opakovaně během dne a řešíte to i na ne úplně intimních místech (na WC ve škole, v zasedačce v práci, v dopravních prostředcích, kabinkách v obchodech apod.) a samotnou vás to obtěžuje, může jít i o sexuální poruchu, kterou lze konzultovat se sexuologem nebo psychologem.

 

 

• Když je to vašemu partnerovi nepříjemné


Pokud masturbujete, ale vašemu partnerovi je to nepříjemné a cítí se méněcenný nebo ještě hůře, neschopný vás uspokojit, bude nejlepší si s ním o tom promluvit. Vysvětlete mu, že v něm žádná chyba není a že je to zkrátka jen občasná touha. Pak bude jen na vás, zda se onanie vzdáte kvůli poklidu ve vztahu, nebo si ji dopřejete tajně.

 

Jaký názor máte na masturbaci ve vztahu vy? Napište nám to do komentářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucie 19:15 29.11.2018
Jen tak pětkrát za rok,to mi stačí!