Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Abyste atraktivního kamaráda přiměla k tomu, být vaším přítelem na telefonu, když to na vás přijde není vůbec těžké, pokud pochopíte pár záludných, sexy triků!

Máte chuť na sex? Jak si najít kamaráda, který na zavolání přiběhne!

sex-sny - 5
zdroj: Thinkstockphotos sex-sny - 5
aktualizováno 05.08.2015, 17:27 | 05.08.2015, 17:27 | doma.cz/roh

Abyste atraktivního kamaráda přiměla k tomu, být vaším přítelem na telefonu, když to na vás přijde není vůbec těžké, pokud pochopíte pár záludných, sexy triků!

Půvab, který v sobě takový booty call skrývá je jednou velkou splněnou sexuální fantazií. Dokážete si představit, že zavoláte vašemu sexy kamarádovi, aby prostě přijel a mít s ním vášnivý sex bez závazků? Pokud už teď máte nějakého takového kamaráda, do jehož kalhot byste se ráda dostala, tohle je jisto jistě fantazie, kterou stojí za to si vyplnit.

 

Ovšem existují vůbec tyhle druhy vztahů? Možná o nich vaše kamarádky otevřeně nemluví, a tak se zdá, že neexistují, ale opak je pravdou. Děje se to všude a pořád! Kamarádi spolu kolikrát flirtují, aniž by si to vlastně uvědomovali, potom stačí aby se vám z ničeho nic v břiše rozkmitalo sto motýlích křidélek a flirtování se rázem změní v něco mnohem víc sexy.

 

Co je to vlastně booty call?
Většina lidí si smyslného milování užívá s partnery ve vztahu. Ale co ti ostatní, nadržení a osamělí, kteří touží po sexuální radovánkách, ale nechtějí přitom ztratit svou svobodu? Tady právě přichází na scénu možnost booty callu. Je to slengový výraz pro volání našeho těla po sexu s tím, že tomu pohlednému kamarádovi voláme právě za tím jedním účelem a tím je sex.

 

 

Pokud najdete toho správného kamaráda, který se na tuto příležitost hodí a dokážete si udržet odstup a nechat věci je o sexu, nekomplikovat si to ničím jiným, může to fungovat skvěle a vaše přátelství se tím nijak nezkompromituje.


Jak najít toho pravého
Pokud se vám stane to, že někde narazíte na fešáka, se kterým strávíte noc plnou vášně, potom není nic jednoduššího, než si ho zkusit zaháčkovat právě na tyto příležitosti. Ovšem přesvědčit k tomu kamaráda, je trochu složitější.

 

V první řadě si musíte pamatovat, že je to v podstatě urážka, alespoň tak si to myslí většina společnosti. Je to tabu a nikdo nebude skákat deset metrů do stropu, když jim o tom řeknete, ne tak jako byste jim sdělovala zprávu, že jste zasnoubená. Vždy se snažte být spíš diskrétní, pokud se to týká vztahu s přítelem s benefity.


Vyberte si toho, který vás sexuálně přitahuje a hledejte pomalu, krok za krokem cestu do jeho kalhot. Potřebujete je trochu rozpálit, vybudovat to sexuální napětí a potom teprve zavolat.

 

 

Jak ho rozpálit po telefonu
Nejlepšího kamaráda z toho raději vynechte, protože pár chvil tělesného uspokojení nestojí za to, kdyby se to jakýmkoli způsobem zkazilo. Raději si vyberte někoho, s kým se tak často nevídáte, někoho s kým chodíte cvičit nebo je to vaše stará láska ze školy.


ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

TEST: Chce tebe, nebo jen sex?
Sex po telefonu – jak si to užít a neztrapnit se
Hit doby: Sex on-line

 

1. Zaujměte ho
Je úplně v pořádku, když drobnými náznaky dáte tomu dotyčnému najevo, že se vám líbí a snažíte se ho trochu svádět a nalákat. Je to nejlepší způsob jak si vyšlapat chodníček k sexuálním radovánkám.

 

2. Dejte mu jasně najevo, že o vztah nemáte zájem
Pokud se chytil na vaši udičku, je důležité, abyste mu dala vědět, že nemáte zájem o vážný vztah a nehodláte se do nikoho v blízké době zamilovat.

 

3. Vyprávějte mu o tom, jak vám chybí sex
Jakmile se trochu víc sblížíte, klidně si mu postěžujte jak je to těžké, bez sexu.

 

 

4. Přiznejte mu po čem toužíte
Během jednoho z vašich telefonních rozhovorů se mu přiznejte, jak moc byste toužila po tom, najít si někoho na nezávazný sex. Klidně dojděte tak daleko, že se ho zeptáte, jestli nemá nějakého volného kamaráda. Semínko již bylo zaseto!

 

5. Zařiďte ať na vás myslí
Zmiňte se o svém nahém těle, jakoukoli oklikou, třeba mu řekněte, že jste právě vylezla ze sprchy. jakmile se image vašeho nahého těla dostane na jeho mysl, pak už ho nedostane ven!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex s kamarádkou: Jen podle pravidel!

Sex na podivných místech! Už jste něco z toho zkoušeli?

Trapné otázky týkající se SEXU, na které se stydíte zeptat

10 nejšílenějších ženských orgasmů aneb i takto se dá vyvrcholit!

Miluje tě? Odhal, zda je do tebe naprostý blázen

Sprosťák Sámer Issa: Tanečnice na něm živě předvedla orální sex!

Kameňák 4: Už nejde jen o sex, ale i o hulení

 

Jak ho rozpálit z očí do očí

Jakmile jste si připravila pole působení po telefonu, bude vaše setkání nabito sexuálním napětím. Co dělat teď?

 

1. Hodně se dotýkejte
Nemiňte jedinou příležitost na třeba jen letmý dotek!

 

2. Flirtujte
Flirtujte s ním a buďte sexy, dejte mu najevo, že o něj máte zájem. Brzy se na vás bude dívat úplně stejně jako vy na něj!

 

Musíte si spolu samozřejmě stanovit pravidla. To ale udělejte, až po prvních pár sex seancích. Nejdůležitější ale je, abyste se nezamilovala, protože to všechno značně zkomplikuje, tedy pokud to není oboustranné a v tom případě, není o čem diskutovat.
 

 
27 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kiki 13:24 28.10.2013
Tady to pár dám blbě pochopilo :D. Nejde o to podržet každýmu. Jde o to, že podržíte jednomu. Je to kamarád na sex, ne kamarádi :). A občas se z toho stane normální vztah ;)
Radin 13:49 16.10.2013
a za 20 let, je mi skoro 40 jsem in a kůůl bohatá, sebevědomá, krásná singles a nikdo mě nechce... A kdo by taky kupoval auto který má najeto statisíce km a bral ženskou kterou prošlo víc klacků než je zrnek rýže v kilovým sáčku. Hnus, tohodle se normální chlap nedotkne to raději do toho bordelu :( Tedy pokud článek nepsal chlap aby ženskejm vysvětlil že podržet za každou cenu komukoli je prostě in a kůůl
ELIS 13:27 16.10.2013
Uff. Deset hrubek už v úvodníčku a prvním odstavci. To člověka odradí od dalšího čtení. Paní redaktorko, občas místo š-u-k-á-n-í sáhněte po učebnici češtiny.
Gertruda 13:26 16.10.2013
Vaše rada udělala ze mne v dědině normálni šlapku.Vždy jak to na mně přišlo jsem brnkla někomu z místních krasavcu,no a tak to dopadlo.Teď nemohu ani z baráku!!