Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co mu chybí na hlavě, to má navíc v charakteru.

Máte doma plešouna? Buďte ráda

Pár
zdroj: Getty Images Pár
aktualizováno 28.08.2019, 00:00 | 28.08.2019, 00:00 | doma.cz

Co mu chybí na hlavě, to má navíc v charakteru.

Štvou vašeho milovaného padající vlasy a postupující kouty? Nemusí. Dokažte mu, že jeho plešatící hlava je sexy a hlavně – že za ni může být rád, protože plešouni mají oproti vlasáčům navrch. Napovídají to dokonce mnohé vědecké průzkumy! Jeden například odhalil, že plešouni jsou profesně úspěšnější a působí dominantněji, než jejich vlasatí kolegové.

 

Pleš
(Foto: Getty Images)


Dle průzkumu Alberta E. Mannese jsou plešouni dokonce atraktivnější. Vychází z průzkumu, během kterého testované skupině mužů i žen předkládal fotografie dokonale upraveného muže s hřívou a pohledného plešouna. Plešatý muž byl mnohem sympatičtější jak testovaným dámám, tak přítomným pánům.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Padají vám na podzim vlasy víc než obvykle? Víme, jak se bránit
Po čem ženy skutečně touží? 10 věcí, které očekává u partnera KAŽDÁ!
Po jakých ženách muži touží? VÍME ÚPLNĚ PŘESNĚ


Ženy navíc jen z fotografie nabyly dojmu, že muž bez vlasů je také mnohem inteligentnější. Plešatost je totiž často výsadou zralejších mužů, se kterými si automaticky pojíme právě zralost v uvažování, zkušenosti a přirozenou inteligenci.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře