Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud se svým partnerem nežijete od patnácti let, pak asi logicky počítáte s tím, že má bývalé přítelkyně. Někteří pánové jejich počet úzkostlivě tají, jiní se naopak rádi pochlubí tím, jaká jejich ex vlastně byla. Jistý problém může přijít ve chv...

Máte důvod žárlit na jeho EX?

Seriál Ulice: Jak a s kým Anča oslaví své narozeniny? - 12
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Jak a s kým Anča oslaví své narozeniny? - 12
aktualizováno 03.04.2018, 09:07 | 03.04.2018, 09:07 | doma.cz

Pokud se svým partnerem nežijete od patnácti let, pak asi logicky počítáte s tím, že má bývalé přítelkyně. Někteří pánové jejich počet úzkostlivě tají, jiní se naopak rádi pochlubí tím, jaká jejich ex vlastně byla. Jistý problém může přijít ve chvíli, kdy společně prožili několik let a mají děti. I taková Jindra z Ulice moc dobře ví, že Bedřichovi nemůže zakazovat kontakt s Aničkou. Drží své emoce na uzdě a v žádném případě nechce, aby Bedřich vycítil, že Aničku stále vnímá jako soupeřku.

Zaujala Jindra správou taktiku, nebo by měla Bedřichovi narovinu říci, že z jeho a Aniččina přátelství nemá velkou radost?


Důvěra je základ

Bejvalky tu byly, jsou a vždycky budou. To je základní pravidlo, se kterým byste se měla smířit. Tipujeme, že mnoho žen zažívá podobnou situaci jako Jindra a obdobně neví, jak se k partnerově vztahu s ex postavit. Důležitou roli hraje také čas. Pokud se s ex rozešel kvůli vám, pak je jasné, že ještě chvilku potrvá, než si přítel zvykne na nové pořádky. Někdy stačí měsíc, jindy i půl roku. Mezitím se může stát, že bejvalka bude stále naléhat a prosit o pozornost. V tomhle případě buďte obezřetná a dávejte si velký pozor. Obzvláště, pokud bejvalka o rozchod nestála a vašeho partnera stále miluje. Je klidně možné, že mu bude psát tisíce zpráv, volat při každé příležitosti a nebude jí dělat problém, aby si na něj někde počíhala. Nejlepší bude, když svému partnerovi dáte jasně najevo, že se vám tohle chování nezamlouvá.

 


Co, když spolu mají děti?
Změna nastává ve chvíli, kdy si váš partner odnesl z minulého vztahu děti. V tomto případě mu rozhodně nemůžete zakazovat kontakt s jejich matkou. Určitě je dobré, abyste s tímto počítala už na začátku vztahu, a tím pádem předešla případným neshodám. Rodiče spolu potřebují komunikovat, protože jedině tak budou děti šťastné a spokojené. Byla byste sama proti sobě, když byste tento kontakt narušovala.


ČTĚTE TAKÉ:

Zamezte partnerským hádkám! Trpí děti i vaše psychika
Partnerská krize: Přijde po 3 nebo 7 letech? A jak ji přežít?
Syndrom RŮŽOVÝCH BRÝLÍ aneb Když se zamilujeme do šmejda


Je to o lidech
Nezapomínejte ani na to, že každý člověk je jiný. Nehledejte v jejich přátelství zbytečné otazníky, se kterými byste si akorát lámala hlavu. V dnešní době sice máme pocit, že bývalí partneři mezi sebou musí mít nevraživost, ale naštěstí to neplatí pro všechny bývalé páry. Pokud to jenom bude možné, nebraňte se kontaktu s jeho ex. Třeba časem poznáte, že je to fajnová ženská, která už dávno netouží po vašem partnerovi. Jediné, co chce, je, aby její děti měly skvělého tatínka. Občas prostě není na škodu, když se na věci díváme s nadhledem a pochopením.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře