Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V každém vztahu jednou dojde k situaci, kdy se vám nebo vašemu partnerovi začne zdát fádní. To ale neznamená, že máte hodit flintu do žita a rozejít se s partnerem. Někdy to může být dáno tím, že životní partner vás neumí uspokojit tak, jak byste ...

Máte problémy v posteli? Zajděte si na sexuální koučink

Vložit video na:

aktualizováno 11.03.2014, 10:35 | 11.03.2014, 10:33 | doma.cz

V každém vztahu jednou dojde k situaci, kdy se vám nebo vašemu partnerovi začne zdát fádní. To ale neznamená, že máte hodit flintu do žita a rozejít se s partnerem. Někdy to může být dáno tím, že životní partner vás neumí uspokojit tak, jak byste si představili. S tím vám právě pomůže sexuální kouč.

Sexuální koučink je v Čechách poměrně mladou disciplínou, nejzkušenějším koučem u nás je pak Jule Gaia Poupětová, je to totiž první profesionální certifikovaný Sex kouč a od roku 2007 vede kurzy zaměřené na sexualitu a sebepoznávání. Zdokonalit své milostné umění mohou jak muži, tak ženy.
 

Ženy se naučí, jak se dotýkat muže správně tak, aby dosáhl nejkrásnějšího vyvrcholení a muži se naučí pochopit ženské tělo, jak pracuje a co v něm při sexu i po sexu probíhá. Kurzy probíhají ve skupinkách s maximálním počtem 14 účastníků.
 

Sex koučka vás víkendovým kurzem provede taji sexuálních technik a pomůže vám více pochopit svého partnera. Základem lepšího sexu je samozřejmě komunikace a zbavení se studu. Ten je v naší společnosti nejvíce zakořeněn, zbavit se ho vám právě pomůže kouč.

 

Nejoblíbenějším kurzem Gaii Poupětové je pravděpodobně Umění potěšit muže, kde se žena zevrubně seznámí s technikami, které uvedou partnera do transu.
 

Pokud chce žena objevit jen své tělo, tak by si neměli nechat ujít školu orgasmu pro ženy. Ta se skládá ze tří částí. Orgasmická žena, kde se žena seznámí se základy ženské sexuality, funkční anatomii a masturbaci jako cestu seberozvoje. Druhá část se se věnuje G - bodu a třetí částí je Masturbační kurz.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 16:39 11.03.2014
Není třeba chodit za sex koučem p.GaiiPoupětové u nás po likvidací JZD dělá tyto kurzy bývalý inseminátor.paaaraaadaa.