Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vztah Gábiny Pumrové a Aleše Vašečky mohl působit harmonickým dojmem. Okolí se domnívalo, že tenhle pár má před sebou zářnou budoucnost. V soukromí ale Aleš dokázal mnohokrát překvapit, a to nejen svými žárlivými scénami, ale i přehnaně puntičkářs...

Měla byste se s ním rozejít? Víme, co vám pomůže s rozhodnutím

Seriál Ulice: Co rozpoutá krizi mezi Alešem a Gábinou?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co rozpoutá krizi mezi Alešem a Gábinou?
aktualizováno 22.05.2018, 00:00 | 22.05.2018, 00:00 | doma.cz

Vztah Gábiny Pumrové a Aleše Vašečky mohl působit harmonickým dojmem. Okolí se domnívalo, že tenhle pár má před sebou zářnou budoucnost. V soukromí ale Aleš dokázal mnohokrát překvapit, a to nejen svými žárlivými scénami, ale i přehnaně puntičkářskou povahou. Není se čemu divit, že Gábině došla trpělivost a Alešovi řekla sbohem.

Je vám vztah Gábiny a Aleše povědomý? Máte pocit, že leckteré momenty zažíváte i se svým partnerem? Možná je načase, abyste se zamyslela nad tím, zda nemáte udělat podobný krok jako Gábina.


1. Milujete ho?
Pokud bychom měli jmenovat nejdůležitější otázku, která je pro vztah určující, pak je to právě tato. Zamyslete se nad tím, zda svého partnera doopravdy milujete. Není výjimkou, že některé páry spolu setrvávají jenom ze zvyku, což rozhodně nedělá dobrotu. Láska je nejdůležitějším stavebním kamenem vztahu, a pokud ji k tomu druhému necítíte, pak ani nemůžete očekávat, že váš vztah bude oplývat pohodou a harmonií.

 


2. Můžete se na něj spolehnout?
Na začátku vztahu působí většina mužů spolehlivým dojmem. Udělali by pro nás cokoliv, chodí na schůzky včas a kdykoliv se na ně můžeme spolehnout. Bohužel časem o tuto skvělou vlastnost přicházejí a my jim nemůžeme důvěřovat ani v základních věcech. Rozhodně je namístě, abyste si uvědomila, jak je na tom se spolehlivostí váš protějšek.


3. Těšíte se na něj?
Jste bez sebe jenom pár hodin, ale přesto se nemůžete dočkat, až se opět uvidíte? Rozhodně jde o dobré znamení, ze kterého lze usoudit, že mezi vámi je ještě mnoho citů. I když se hádáte nebo prožíváte krizi, těšení je jasnou známkou toho, že se milujete a dokážete si odpustit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Otestujete si své manželství: Odhalte, co ho NEJVÍC NIČÍ!
Proč tolik žárlí a jak ho napravit?
Jak zamávat s KONKURENTKOU v lásce?


4. Co on a děti?

Pokud přemýšlíte nad rozchodem, rozhodně nezapomínejte na děti. Těch se váš rozchod také týká a bylo by sobecké, kdybyste tento fakt přehlížela. Promyslete si, zda jim rozchod neublíží a jak ho budou vnímat. Nechceme po vás, abyste s partnerem zůstávala jenom kvůli dětem, na druhou stranu ale popřemýšlejte nad tím, zda svému partnerovi nedáte ještě jednu šanci.

 


5. Jak se k vám chová?

Jeden z nejdůležitějších bodů, který berte při rozhodování v potaz. Jak se k vám partner chová? Jste pro něj jediná? Nebo má sukničkářské sklony? Máte stejné hodnoty? Tráví s vámi dostatek volného času? Nejen na tyto otázky se pokuste najít odpověď. Nebude snadné ji najít, ale až se vám to povede, dostanete jasné znamení toho, zda s partnerem setrvat, nebo ne.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře