Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaké jsou výhody a jaká je odvrácená tvář světa milenek?

Milenky: Být věčně jen „ta druhá“ pomalu zabíjí

Milenka
zdroj: isifa.com Milenka
aktualizováno 25.01.2015, 00:51 | 25.01.2015, 00:51 | doma.cz/kat

Jaké jsou výhody a jaká je odvrácená tvář světa milenek?

Milenky mají výhodu v tom, že si mohou dělat absolutně cokoliv, po čem touží. Mají vlastní práci, přátele, koníčky a svůj vlastní režim, který podle chuti a potřeb přizpůsobí milenci.

 

V noci si mohou lehnout do vlastní čisté postele bez toho, že by je rušilo něčí chrápání. Mohou chodit, kam se jim zachce a flirtovat s kým chtějí. Svoboda jim dává křídla, které by jim vážný vztah vzal.

 

Některé ženy prostě musí nejdřív vystřídat mnoho krátkodobých známostí, aby se „našli“ a usadily. Pokud nejsou ještě připravené psychicky na vážnou známost, vyhovuje jim postavení milenky. Okolí je odsuzuje, ale každý má právo žít tak, jak mu vyhovuje.Samozřejmě jen do té míry, aby neubližoval okolí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Horší než milenka je těhotná milenka

5 nejlepších zbraní v boji proti milenkám

VÁŠ PŘÍBĚH: Vášnivé noci s ženatým šéfem. Měl sexy zadek!

 

Milenka
(Foto: isifa.com)

 


Nikdo mi nemůže ublížit


Ženy milenky střídají muže i proto, že se bojí citové vazby. Jsou v podstatě stále zamilované, ale jen trochu, aby je nikdo nemohl citově ranit. Je možné, že už jim někdo jednou srdce zlomil a ony už to nechtějí víckrát zažít.

 


V koutku duše touží po vztahu


Přelétavé ženy v podstatě po vztahu touží. Většinou, když nějaká ženy řekne, že po opravdovém vztahu netouží, lže. Každý člověk touží po lásce, bez ohledu na věk, rasu, atraktivitu nebo vzdělání. Milenky si často řeknou, že zůstanou v pozici „té druhé“ , než aby byly podváděnými manželkami. Má to ale i druhou stránku – zřejmě ještě nenarazily na muže, se kterým by opravdu chtěly spojit svůj osud. Tak si krátí čas bezduchým užíváním a vírou, že někdy potkají prince na bílém koni.

 


Milenci jako lék na zlomené srdce


I to může být dobrá terapie. Střídání partnerů, hledání milenců je ale lékem jen na chvíli. Zraněná žena se sice pobaví, ale nezapomene. Střídání milenců a neustálé flirtování má za následek jen smutek, samotu a opuštěnost.


Na toho správného si počkám!


Podle spisovatele Paula Coelha má každý z nás ve světě druhou polovičku, se kterou se během života alespoň jednou setká. Jestli to doopravdy funguje, znamená to, že každému je souzeno zažít alespoň jednou paživot velkou životní lásku.

 

Nikdo ale nemůže žít úplně bez lásky. Jsou dvě možnosti: první je ta, že než přijde Princ, políbíme mnoho „žabáků“. Má to tu výhodu, že zjistíme, co chceme a co nám vyhovuje, případně naopak. Naopak druhou možností je vytrvale odmítat všechny. V tom případě ale můžeme v budoucnu litovat, že jsme neuskutečnily to ,po čem jsme vlastně hodně toužily.
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

martazaneralada@seznam.cz 00:28 15.08.2019
Také jsem ta druhá. Moc se tím trápím ale nemám na to ho nechat a začít žít normální partnerský vztah.
jsemmilenka 21:53 12.04.2015
jsem milenkou celkem krátkou dobu, je to krásné a taky mě to trochu trápí a jelikož se z toho potřebuji vypsat, založila jsem blog www.jsemmilenka.blog.cz pro ty z nás, které si o tom potřebují občas pokecat a nikdo je nebude příliš soudit. takže se můžete kouknout. ještě tam toho moc není, ale časem to bude lepší.
manzelka.. 20:25 12.02.2015
já jsem v roli manželky ke které se pořád manžel vrací od milenky... trvá to skoro dva roky..se mnou spí, tráví veškeré svátky, prostě je doma, prý kvůli tomu, že chce a že jsme rodina a on se ji nehodlá vzdát... ale já se rozhodla se víc nedělit... ať si milenka užije roli manželky :D už si to vyzkoušela jednou a vrátil se po 3 měsících... zamiloval se jinde, ale sex mu víc vyhovuje doma... jídlo, servis taky... ale ona je zpřízněná duše :-) tak hodně štěstí oběma, já jdu dál :)
Gertrůda 15:38 01.02.2015
NOOO holky milenec je supr.Moožná i milencu víc!!Milenci jde hadice pořád,aniž by jste museli dlouho ručně předvařovat.Má to neskonalé výhody.
kopřiva 10:15 01.02.2015
Květinko,pokud jsi pořád samotná a učekaná,pak je to Tvoje chyba.
Kdybys měla svůj vlastní život a dokázala svou samotu vnímat jako vzácný čas pro sebe a ne jako osamělost,možná bys zjistila,že mít chlapa "na plný úvazek" je opravdu mnohem náročnější,než mít někoho,kdo Ti dává dost prostoru,když se vrací ke své zákonité.
Pokud tedy nechceš trávit vánoce sama,najdi si radši přítele...a pokud máš jen moc volného času a vázat se nehceš,tak si najdi milence dva ;-)

K autorce článku mám jeden dotaz:Proč je ve větě"aby se našli a usadily" ve slově našli měkké i?
kvetinka 09:18 27.01.2015
Byt milenka je krasny,ale uvedomte si mile damy,ze jsme muzi vyuzivany a oni se vraceji ke svym zenam a zustavaji s nimi.Kdezto mi jsme samotne a stale cekame az na nas budou mit cas.
Karolina 21:38 26.01.2015
Jsem milenkou šest let,a naprosto me to vyhovuje.Jsme stale zamilovaní,těšíme se na sebe,neřešíme žádné starosti a je nám krásně:-)
klara 10:07 26.01.2015
Jsem milenkou rok a verte,ze je to uzasne..jsem spokojena,vraci se ke me rad a uzivame pekne chvile a i me pomuze kdyz je treba s necim v domacnosti.ja bych nemenila
linetka 23:09 25.01.2015
Jsem milenkou 13 let a mám se 100% lépe než jehomanželka. Nechci ho rozvádět, proč taky? Se mnou je, že chce a ne , že musí. Neměnila bych.
Milenka001 19:19 25.01.2015
Blbnete? být milenkou je právěže super a kdo se stane záměrně milenkou, MUSÍ počítat s tím, že prostě bude druhý.
Komu to vadí, ten nechť si najde vztah, kde nebude sloužit pouze jako občasná matrace.