Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Otepluje se, příroda láká k nemravnostem…

Milování v přírodě

aktualizováno 26.05.2008, 11:16 | 26.05.2008, 10:50 | Kateřina Zlámalová

Otepluje se, příroda láká k nemravnostem…


Konec konců, proč si milování trochu nezpestřit jinými kulisami, než je obvyklá ložnice nebo pohovka v obýváku. Navrhněte svému miláčkovi, že si uděláte hezký výlet nebo piknik v přírodě.


Správná divočina!


Jedno je jisté: bude to dobrodružství. Čeká vás možná trochu nepohodlí – kameny, které tlačí pod dekou nebo mravenci, rozzuření z toho, že se válíte právě v jejich ložnici! S hygienou také budete asi trochu na štíru, ale to je právě ta správná divočina!Jak vybrat místo činu?


Nejdříve strategicky obhlédněte místo činu. Není na vás vidět ze široka daleka? Nemůže vás překvapit školní výlet, kanec nebo myslivec?

Oblíbeným místem sexuálních hrátek je samozřejmě lán obilí nebo pole zralé kukuřice. Co ale dělat, než nám úroda dozraje? Drahouška můžete povalit do haldy sena nebo se uchýlit za pověstný keříček.


Nebo partnerovi navrhněte sbírání lesních plodů a postupně ho odlákejte stranou od civilizace – a pak jděte na to! Kdo má rád extrémní sexuální výstřelky, měl by vyzkoušet myslivecký posed. Komíhající budka vysoko nad zemí vám zaručí ty správné kopulační pohyby.

Pozor!


Zdržte se zvukových projevů, abyste zbytečně neplašili lesní zvěř!


Zabalte si do baťůžku:- Deku - ať máte pohodlí

- Repelent – pozor na klíště

- Kondom – myslete na ochranu

+ případně vaše oblíbené sexuální hračky, bez kterých neuděláte ani ránu. Ale pozor - na toulkách venkovem můžete natrefit třeba na bičík na selském stavení. Také můžete využít znalostí některých afrických kmenů, které používají šlehání kopřivami jako afrodisiakum. ;-)

 
13 hlasů
Vaše hodnocení