Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Způsob, jakým vás muž sevře v objetí, prozradí mnohé o tom, jaké k vám chová city. Přečtěte si, jak poznáte skryté významy mužských objetí.

Miluje vás? Poznáte to z toho, jak vás objímá

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 05.02.2018, 00:31 | 05.02.2018, 00:31 | doma.cz

Způsob, jakým vás muž sevře v objetí, prozradí mnohé o tom, jaké k vám chová city. Přečtěte si, jak poznáte skryté významy mužských objetí.

Nepodceňujte řeč těla. Také objímání obsahuje skryté a tajemné významy, které vám nyní poodkryjeme. Chcete vědět, zda je to, co prožíváte, doopravdy láska? Zamyslete se nad tím, jak vás On objímá.

 

Hadí sevření

 

Partner stojí za vámi a pevně vás zezadu svírá v náručí. I když zatím nepošeptal jediné: Miluji tě, tímto gestem vás nenechává na pochybách, že se samou zamilovaností vznáší nad zemí. Opíráte se o sebe, máte propletené nohy, jste do sebe zaklesnutí jako jedno tělo -  a jedna duše. Kryje vám záda, naznačuje, že se za vás vždy postaví a můžete se na něho spolehnout. Bude vás chránit.

 

Ale pozor, pokud vás objímá zezadu pokaždé. Může jít o projev nejistoty, touhy celou vás vlastnit a současně skrytých obav, že neopětujete jeho city a jednou se mu vysmeknete. Má strach pohlédnout vám do očí, aby v nich nečetl nezájem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co nevíte o ženské ejakulaci

Sex během menstruace – neškodí, pomůže

Když to v sexu neklape

 

Lehké škrábání

 

Drží vás a přitom vás něžně a hravě škrábe na zádech. Toto vroucí gesto jasně naznačuje, že se o vás zajímá. Záda totiž představují jedno z nejcitlivějších míst, kterou se vyplatí ohlídat.

 

 

Chce se o vás starat, chce vás chránit. Od lehkého škrábání je jen krůček k jiskřivému mazlení. Škrábání má totiž pro muže silný erotický náboj, mnohé vzrušuje a představuje pro ně formu milostné předehry.

 

Ale možná toto láskyplné gesto zvolil i z důvodu, že potřebuje utěšit, i když se vlastně nezmínil, že ho něco trápí. Pomohlo by mu povzbuzení. Možná si přeje, abyste ho také škrábala něžně po zádech.

 

Poplácání po ramenou

 

Sice vás objal, ale prsty vám lehce bubnuje po ramenou. Máte problém. Možná vás zas až tak nemiluje. Takto neromanticky se poplácávají staří kamarádi. Možná už opadla vášeň prvních schůzek, anebo jste ho něčím popudila.

 

Ale nesmutněte, existují i jiné možnosti. Pokud vás poplácává jen někdy, může to znamenat, že je myšlenkami jinde. Stává-li se to jen ve společnosti, pak se utěšujte tím, že jsou mu nejsou důvěrné projevy před lidmi příjemné a že si je schovává na doma.

 

Objetí v pase

 

Objal vás okolo pasu a pevně přitáhl k sobě. Tenhle chlap vás vysloveně chce! Čím níže vám po těle putuje rukama, tím je jeho touha silnější. Všimněte si ještě, zda se navzájem dotýkáte i hlavou. Pokud ano, znamená to, že by s vámi partner rád splynul i v myšlenkách. Znamenáte pro něho víc než jen krátkodobé zpestření života. Blahopřejeme.

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kluk 08:12 05.10.2017
To vypada jako kdyby ten text nekdo rozdelal a nedodelal mi se s holkama objimame i jinak jak to tu ani nikdo nezminil a pokud si nekdo mysli ze je na tom neco pravdy tak je na omylu kluk pokud ji chci tak ji obejme a nezalezi jak a ze strany z jaky z ni zrovna je.
Mirka 13:07 09.04.2012
Asi si to musí přečíst aby vedela o co jde ne? :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Alasha 22:05 08.04.2012
Tak když se vám to nelíbí tak proč si to čtete?
Když vás něco nezajímá tak si toho nevšímejte ne?
Co hned buzerujete?
Zameťte si před svým prahem a pak začněte mluvit!
Rena 16:48 08.04.2012
Tak mě asi miluje nejvíc naše krajta Adélka,tase umí ovinout !!!
David 14:35 08.04.2012
blbost
David 14:34 08.04.2012
Za každou věcí,kterou uděláme hledáte nějaké důvody,prostě vás obejmeme a vy řešíte co to může znamenat.
ohlas 09:47 08.04.2012
jestli se ti něco nelíbí milá maigad tak si naser, mě se ten článek celkem líbí.jestli se to někomu nelíbí, at si ..... políbí
Alena 09:43 08.04.2012
Já myslím,že je to pěkný článek a možná je na něm i něco pravdy.To víte řeč těla.
majgad 08:55 08.04.2012
Větší trapárnu jsem neviděla,fakt nuda číst..Už nevíte co psát tak vymejšlíte sračky.