Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že jsou to ženy, které častěji odmítají sex. Ale ve skutečnosti je tomu naopak.

Muž odmítá sex? Hlavně ho k ničemu nenuťte!

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 09.08.2016, 00:27 | 09.08.2016, 00:27 | doma.cz/kat

Říká se, že jsou to ženy, které častěji odmítají sex. Ale ve skutečnosti je tomu naopak.

Manželovi je 44 a nemá absolutně zájem a chuť se milovat (aspoň to tvrdí). Trvá to už asi 4 roky, zatím to bylo aspoň občas, aspoň jednou za měsíc. Při mých "pokusech" se brání slovy: "ještě to není rok". Já mám naopak s přibývajícím věkem větší chuť a touhu. Jak to řešit? Děkuji, J.

 

Je zcela přirozené, že vám sex chybí, k partnerskému životu totiž patří. Manžel by před ztrátou chuti k sexu neměl zavírat oči. Se ztrátou libida (chuti k sexu), kterou popisujete, může souviset erektilní dysfunkce (problémy s erekcí). Kromě příčin s organickým základem (vysoký krevní tlak, nemoci srdce a cév, cukrovka) se na ztrátě chuti k sexu podílí i stres, starosti a partnerské neshody. Libido(21) mohou snižovat i léky, které  partner užívá.

 

 

Zabijákem chuti na sex bývá vynucování si sexu. Muž si pak připadá jako erotická pomůcka, která má být připravena vždy k použití.

 

 

Přečtěte si více o poruchách erekce a ztrátě apetence, přesvědčte manžela aby navštívil lékaře - sexuologa, který jej vyšetří a pokud to bude nutné, začne léčbu. Kromě medikamentózní léčby se v terapii uplatní i psychoterapie.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poruchy erekce mohou ohlašovat infarkt

Máte v sexu zábrany? Překonejte je!

 

Důležitý je i přístup partnerky - trpělivost, pokud dojde k selhání, je důležité uklidnit partnera, ocenit, když se podaří erekce dosáhnout a milování probíhá k oboustranné spokojenosti. Také se snažte nesnížit příliš frekvenci pohlavních styků – což ale může být v situaci, kdy vás manžel sex zcela odmítá problematické. V intimním životě je důležité se kromě milování věnovat i nekoitálním aktivitám, zdůraznit vzájemnou blízkost a intimitu.

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

analytik 08:51 08.09.2016
souhlasim s Clavinem a neodmitanim!
poras 14:21 01.09.2016
Já občas uvařím, napustím vanu, naliju šampáňo a je to. Teda ještě se nadlábnu Clavinem a je to. O skvělou a dlouhou noc máme postaráno...
Ellie 15:18 21.08.2016
Robert, nechci kazit iluze, ale žena taky chodí do práce, má své zájmy , koníčky, kamarádky. To samé my ženy můžeme říct o vás mužích. Muž by taky mohl občas vytvořit romantickou atmosféru, něco navařit, koupit ženě kytky a nesedět na gauči a čekat co příjde od ženy.
Ellie 15:15 21.08.2016
Asi slečna Rozalie nebude přitažlivá pro svého milého.
Bernard 15:49 15.08.2016
Chlapi lupněte Clavin a uvidíte jak se vám bude chtít! mluvím z vlastní zkušenosti:D
Eržika 10:50 09.08.2016
Noo,kdyby moj Dežinko nechtěl trtkat,tak ho tak zmlátim,že už v životě nebude tu svoji hadici potřebovat.
Gertrůda 10:47 09.08.2016
Rozálko a dívala jsi se zda má tvůj partner pééérko??Nebo máš nějakou vadu,ikdyž jsi ATRAKTIVNI??Třeba ti smrdí kun..a
Rozalie 18:15 19.01.2012
To rozhodně nestačí ... dělám tohle už rok a půl a nesetkalo se to s úspěchem. A to mi je 20, jsem velmi atraktivní a partnerovi je taky 20 ... Tak kde je problém? Košilky, prádýlko ani nic jinýho nezabírá ...
ROBERT 09:05 03.10.2010
Nejsem žadny odbornik ale manželka ma udělat doma atmosferu už přes den na skvělou noc male překvapko fajnou večeři a potom pěknou košilku to je tak lehke a my muži jsme tak hloupi a nam to stači