Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dlouhá hříva byla vždy považována v podstatě za jeden z druhotných ženských pohlavních znaků.

Muže vzrušují sexy vlasy víc než velká ňadra

Dlouhé vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Dlouhé vlasy
aktualizováno 29.01.2017, 00:45 | 29.01.2017, 00:45 | doma.cz/kat

Dlouhá hříva byla vždy považována v podstatě za jeden z druhotných ženských pohlavních znaků.

Dobrá zpráva pro ty, kterým příroda nenadělila příliš velká ňadra! Muže při prvním pohledu nezaujmou podvědomě nejvíc ňadra nebo obličej, ale krásné sexy vlasy. Podle časopisu Glamour nová studie amerických vědců potvrdila, že to, co muži opravdu chtějí, jsou hedvábné a zdravé vlasy.

 

Přesná čísla:


- 74 procent mužů uvedlo, že si ženy všimli díky jejím vlasům


- 82 procent potvrdilo, že vlasy považuje za hlavní součást sex appealu


- 60 procent řeklo, že raději by šlo na rande s ženou, která má krásné bohaté vlasy, než se ženou, která má obrovská ňadra.


- 78 procent mužů uvedlo, že je vlasy vyloženě vzrušují

 

 

Zdravé vlasy signalizují, že jejich nositelka je plodná, schopná donosit dítě. Navíc o sebe i pečuje. Pokud se vlasy nejen lesknou, ale i krásně voní, mají muži potřebu se jich ve zvýšené míře dotýkat a hladit je. Kouzlo vlasů funguje i naopak – nepěstěné vlasy muže naopak odpuzují.

 


Těžko říct, jestli je to tím, že v mužích vzbuzuje dlouhovlasá žena ochranitelské pudy nebo jim dodává pocitu nadřazenosti při pomyšlení na pořekadlo „dlouhé vlasy – krátký rozum“. Každopádně dlouhé vlasy značí ženskost – okolí rozptylují, jsou nepraktické, prostě hravé.

 

Oživte vlasy orální sex

 

Položte partnera doslova „na lopatky“ a pomalu ho líbejte od shora dolů. Vlasy nechte volně splývat na jeho tělo, ať ho jemně hladí. Na závěr zkuste mužskou chloubu ovinout vlasy a utáhnout, přitom nepřestávejte s drážděním.


Pro milovníky drsnějších praktik: partner může ženu chytit za vlasy a názorně ji instruovat, jak hluboko se mají její ústa zanořit. Submisivnějším ženám to bude vyhovovat, pro jiné to ale může být ponižující, proto by měl milenec (zvlášť, pokud spolu teprve začínáte a dokonale neznáte své reakce) opatrnější a v případě partnerčiny nelibosti okamžitě přestat.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jerzy 17:25 03.02.2017
Mě je 55 let a ženskou s krásnou dlouhou hřívou niky neodmítnu a podívám se za ní.Takové ty "na kluka" ty si nikdy nevšimnu a ani se neotočím ať jsou
sebe krásnější! Něco na tom je, že chlap balí ženskou na dlouhé vlasy a ne na prsa!!
Ideální partner 15:51 28.02.2011
To potvrzuji.Krásné,dlouhé,..ať už rovné,nebo vlnité vlasy dokáží vzrušovat více,než poprsí.
samovar 21:39 23.02.2011
Ještě jedna věc - žena nemusí mít vlasy dlouhé nebo husté, ale měly by harmonicky dolaďovat její sex-appel. Někdy decentní mikádo k určitému obličeji a postavě dokáže víc, než "háro až na prdel".
šmik 21:19 23.02.2011
dlouhý vlasy jsou fajn, dají se ostříhat :D
samovar 20:51 23.02.2011
K tomu článku - až na poslední dva odstavce jste se trefili hřebíkem do hlavičky. Co se týče Rádce, ten se nejspíš do své hlavičky trefil kladivem - nejspíš si dělá srandu - co takhle lidské exkrementy - ty jsou dostupnější...??? Ovšem při dnešních možnostech trvalých, foukaných, vodových a různých jiných druhů čančání vlasů a jejich barvení, stejně nepoznáte, jaká je ženská od přírody. Je to přetvářka a nemám to rád. Naše učitelka sexu nám radila prohlídnout si ženskou, když leze z vany - jedině tehdy ji vidíte jakžtakž "in nature".
Dthor 14:05 23.02.2011
Katka:
daj foto :))
- 13:42 23.02.2011
Pro rádce: tak za prvé - kde ve městě seženu koňskou moč a kravský trus, za druhé - už cítím, jak budu po týhle proceduře zavánět a chlapi na mě poletí jak vosy na med a za třetí - jsme v 21. století a tyhle vědecky nepodložený středověký praktiky na dosažení "krásy" by asi neprošly u většiny lidstva. Takže smůla.
Mája 13:18 23.02.2011
No.. já bych svoje delší husté vlasy nejradši šmikla na kratší, páč v létě to jde jedině v culiku...ale přítel zas krátký nechce..takže na tom asi něco bude.. :)
- 11:32 23.02.2011
pardon - jakýkoli tip, ať mě tu někdo nelynčuje za špatnou češtinu.
- 11:30 23.02.2011
Nemáte někdo tip, jak docílit hustějších vlasů? Používám různý zábaly, masky, hennu (ta by právě měla zhušťovat). Mám je po ramena a "hustý" a jemný jako můj dvouletý syn. Nijak mi nedrží a nejradši bych šla na ježka, nejlíp vojenskýho - tzn. na dva milimetry. K čemu jsou mi čtyřky prsa, když to, co mám na hlavě nestojí za nic? :-( Prosím o jakýkoliv typ.
1 2