Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na celém světě se v těchto dnech miliony žen rozčilují nad fotbalovým šílenstvím svých mužů.

Je to tu zas! Muži kvůli fotbalu zanedbávají sex

Fotbal
zdroj: Thinkstockphotos Fotbal
aktualizováno 13.06.2014, 11:07 | 13.06.2014, 11:07 | doma.cz/kat/Korzo

Na celém světě se v těchto dnech miliony žen rozčilují nad fotbalovým šílenstvím svých mužů.

Žárlí na Messiho a další hvězdy, kvůli kterým příslušníci silnějšího pohlaví momentálně hážou za hlavu sex i své další rodinné povinnosti a závazky.

 

Ba některé dotčené dámy začínají kvůli mistrovství světa dokonce pochybovat o svém manželství jako takovém! "Hrotit to ovšem až do takové míry, to už je trochu moc," tvrdí podle rakouského serveru nachrichten.at psychoterapeutka Isabella Woldrichová z Lince. Brát jednu sportovní událost, byť světového významu, jako měřítko pevnosti a kvality partnerského svazku, to Woldrichová považuje za nemístné.

 

 

 ČTĚTE TAKÉ:

VYHRAJTE 20 párů intimních kuliček

Okamžik orální extáze. Ale co teď?

Nacvičte si orgasmus: samy i s partnerem

 

A hned taky radí ženám, které mají z fotbalového kolotoče nervy nadranc, aby se kously do jazyka a pokud možno se zdržely kritických připomínek či hádek na citlivé téma. "Zrovna tak je špatné, když se manželka či partnerka snaží tomu svému sledování důležitého mače různými triky znemožnit," zdůrazňuje Woldrichová. Její recept na to, jak mají příslušnice krásnější poloviny lidstva vnímat fotbalový šampionát, zní - vydržet a přečkat…

 


Konec konců, turnaj netrvá celý rok, ale jen pár týdnů, že ano, dámy… Psychoterapeutka míní: "Žena by měla dát muži najevo, že mu jeho libůstku a radost z ní přeje. Vztah se tím upevní, neboť muž má pocit, že ho partnerka akceptuje." A kromě toho - v době, kdy chlapi sledují fotbal, se ženám otvírají zajímavé možnosti trávit volný čas rovněž po svém. Zejména se přece mohou věnovat takovým aktivitám, u kterých muži zkrátka být nemusejí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rady pro ženy: jak přežít fotbalové šílenství
NEUVĚŘITELNÉ VIDEO: Sexy fotbalistka na podpatcích dribluje jako profík
Je blázen do sportu? Jak to s ním vydržet


Vůbec nejlépe přežijí paní a slečny zbývající dny, kdy se ještě bude kopat do balonů, tak, že sportovní nadšení svých miláčků vezmou prostě sportovně. Přesně podle hesla: Fotbalový šampionát je pro muže zhruba totéž, co pro ženy Sex ve městě. Tedy něco posvátného! Ze všeho výše řečeného plyne poučení, které by si miliony příslušnic něžného pohlaví měly zapsat za uši. Totiž - ženy, které svým mužům radost z fotbalu opravdu přejí, jsou šťastnější.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

maol 06:20 17.06.2014
Ty ženske mají starostí,ty by asi dupaly bez bez přestani jen
Jarka 19:08 15.06.2014
dámy využijte k sexu třeba přestávku a spokojenost je na obou stranách.


franta 21:15 08.07.2010
Kvůli fotbalu bych sex nezanedbal protože jsem fotbal nikdy nehrál protože jsem měl velký penys a trčel mi z trenýrek ven a proto nemohu hrát trenýrkové sporty.A ještě bych zrušil mateřskou porodné a rodičovský příspěvek.