Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte svého pana vyvoleného, chodíte spolu na večeře, sex je absolutně famózní, ale má to jeden háček. Je ženatý. Jak poznat, že to s vámi myslí vážně a nebudete už navždy pouze jeho milenkou?

Myslí to s vámi vážně, nebo budete milenkou napořád?

Manželka a milenka
zdroj: Getty Images Manželka a milenka
aktualizováno 11.09.2019, 00:00 | 11.09.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Máte svého pana vyvoleného, chodíte spolu na večeře, sex je absolutně famózní, ale má to jeden háček. Je ženatý. Jak poznat, že to s vámi myslí vážně a nebudete už navždy pouze jeho milenkou?

Ze začátku mohlo jít pouze o pár úletů, které se mezi vámi náhodou odehráli. Byla jste s tím v pohodě, přeci jenom, o nic nejde. Párkrát si užijete, muž k vám bude pozorný, milý, dokonce vás pozve do té drahé restaurace, kam jste se tak dlouho chtěla podívat. Časem se ovšem na vaše společné chvilky začnete těšit víc, než kdy jindy. A hlavně si jich přejete víc. Ač se může zdát, že to váš pan dokonalý cítí stejně, stále se po vašich rychloschůzkách, občas i po společných víkendech, vrací zpět ke své ženě a dětem. Jak to tedy vlastně je? Rozvede se s ní, a jestli ano, tak kdy?


Tvor pohodlný


Ze všeho nejdřív si musíte uvědomit to, že muži jsou převážně líní a pohodlní tvorové, kteří nemají rádi změny, hlavně je tedy neradi řeší. Může vám vyprávět o tom, že si s manželskou už vůbec nerozumí a že spolu zůstávají hlavně kvůli dětem, pravda většinou ovšem není tak černá, jak vám jí váš milý vykresluje. To, že jsou se svou ženou už tak dlouho spolu má nějaký důvod a kdyby to bylo tak špatné, nejspíš by jí opustil už dávno sám, bez vašeho přičinění.


Kupuje vám hromadu dárků a tráví s vámi svou „služební cestu“, při rozhovorech o vaší společné budoucnosti ale zvláštně mlží a moc se k tomu nechce vyjadřovat. To je postoj většiny mužů na jejich vztah s milenkou. A bohužel, většinou se opravdu, i přes své pravidelné úlety, rozvádět nechtějí. Příležitostný sex berou jako rozptýlení a vzrušení v jinak už zajetém, stereotypním životě.

 


Z milenky partnerkou


A jak tedy poznat, kdy má s vámi pan dokonalý plány i do budoucna a myslí to vážně? Důležité jsou maličkosti. Říká vám, jak si s vámi přeje trávit víc času. A opravdu to dělá? Nebo večer utíká za manželkou pro teplou večeři a večerní fotbal? Touží poznat vaše známé, či dokonce rodinu? Poznat, jak vážné to je, obvykle nebývá zas tak náročné. Většinou si spíš ženy nechtějí připustit, že nejsou pro svého miláčka tak důležité, jako právě jeho žena s rodinou. Snažte si všímat těchto drobných gest, které vůči dělá. A nemyslíme teď pouze dárky a drahé večeře, myslíme opravdové vynaložení úsilí, aby pro vás byl ten nejlepší. Uvidíte, že po pár schůzkách ho budete mít dokonale přečteného a budete vědět, na čem jste.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Milenky: Být věčně jen „ta druhá“ pomalu zabíjí
Jak se zachovat jako těhotná milenka? Jde na to Jindra z Ulice správně?
VÁŠ PŘÍBĚH: Milenky mají osamělé Vánoce, chlapi jsou u manželek


Nechcete to vzdát?


Pokud se vám zdá, že jste opravdu našla toho pravého a přesto stále „prohráváte“ s jeho protivnou ženou, máme pro vás jednoduchou radu, jak si štěstí přiklonit na svou stranu. Zůstaňte nad věcí. Pokud s vámi tráví svůj volný čas déle, než půlroku, určitě jde o něco víc, než pouze o sex. Jedním z těchto důvodů může být i to, že si s vámi přijde v pohodě. Možná má doma hysterku, která vybuchne kvůli každé prkotině. Zkuste být tedy opačným pólem. Zařizujte mu pohodlí, lichoťte mu, smějte se jeho vtipům. Nabídněte mu něco, co doma sám nemůže najít. Náhle zjistíte, že máte daleko víc es v rukávy, než pouhý sex.

 


Game over


Jestli se i přes to vůbec nemá od své rodiny odejít, je na čase zvednout kotvy. Teď už si můžete být na sto procent jistá, že se s vámi stýká pouze pro účely 'uvolnění' ve volném čase a nikdy se kvůli vám nerozvede. Víme, že je to těžké, ale hlavu vzhůru. V tomhle moři plave ještě hodně ryb a věřte nám, že po tomhle si už rozhodně ženáče nevyberete a budete mít svého miláčka jen sama pro sebe.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře