Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženský orgasmus zůstával dlouho spíše záhadou. Na rozdíl od mužského je skrytější a je ho obtížnější dosáhnout.

Mýty o ženském orgasmu: kazí nám prožívání sexu

aktualizováno 31.03.2011, 15:24 | 31.03.2011, 15:22 | doma.cz/kat

Ženský orgasmus zůstával dlouho spíše záhadou. Na rozdíl od mužského je skrytější a je ho obtížnější dosáhnout.

Sex je potěšením, které může být zakončeno orgasmem. Ženy ho prožívají jinak, než muži. Proto je pro silnější pohlaví prožívání partnerky občas těžší pochopit. Muži pak ženám vnucují svůj pohled na věc: zásun a orgasmus pokaždé nutný. Když ne, jsme nějaké divné…

 

Mýtus č. 1 Všechny ženy touží po vaginálním orgasmu


Není špatný nebo dobrý orgasmus, pozitivní je že jste si to užily. Vaginální orgasmus zažívá jen 25 procent žen. Ostatní si většinou poradí jinak. Klitoridální orgasmus je super. Nenechte si od nikoho namluvit, že je méněhodnotný než vaginální.

 

 

 

Mýtus č. 2: K orgasmu vás dovede jen zkušený muž


Pokud to váš milenec právě dělá poprvé, možná bude potřebovat trochu nápovědy a názorné ukázky, toho, co vám dělá dobře. To ale neznamená, že muž, který před vámi vystřídal stovky žen, je postelový bůh. Může to naopak znamenat, že se to žádné s ním v podstatě nelíbilo, proto si ho nechtěly udržet déle a klidně vyklidily pozice. V dnešní době, kdy se o sexu běžně mluví a jsou k dispozici názorné filmečky, už každý přibližně ví, co dělat, i když je to pro něj poprvé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pět chyb, které kazí orální sex

Tři věci, které by se ženy měly naučit od pornohereček

 

Mýtus č. 3: Sex bez orgasmu je špatný sex


Ženy prožívají sex jinak než muži. Důležité je mazlení, vzájemná blízkost, něha. Když zrovna není na orgasmus dostatek energie, nebo prostě jen vhodná konstelace hvězd na nebi, tak se z toho, že jsme neměly orgasmus, nestřílí. Klidně to přiznejte, nepředstírejte. Jinou záležitostí by bylo, kdybychom orgasmus nezažily nikdy nebo nevěděly, jak si ho přivodit.

 


Mýtus č. 4: Ženy nemohou ejakulovat


Ale mohou. K ejakulaci nejčastěji dochází po intenzivní stimulaci bodu G. Zvlhčení pochvy při vzrušení zná asi každý, kdo dokáže ženu vzrušit.

 

Předpokládá se, že je vytvářena periuretrální žlázami poblíž močové trubice a velmi nízké hladiny kreatininu a moči. Říká se jim "ženská prostata“. Vždy ale platí, že každá žena je originál a její tělo reaguje vždy po svém. Případ od případu je tedy jiný.


 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

toffee 16:40 11.05.2011
Není pravda, že neexistuje špatný a dobrý orgasmus. Není pravda, že by byl klitoridální orgasmus stejně dobrý jako vaginální, a není pravda, že sex bez orgasmu by byl nějak zvlášť dobrý.
A něha mě taky nijak zvlášť nezajímá upřímně řečeno...
Omega 22:47 31.03.2011
já jsem třeba orgasmus neměla nikdy.. ani při masturbaci. Už jsem z toho docela zoufalá.
K.a.t.r.y.n 22:48 15.01.2011
Každe ženě to trva než najde svuj orgasmus,a jak naněj,a jak ho prožit,nejlepši je si sni hrat,prstama nebo vybratorem se draždit,na poštěvaku pysky jsou take současti dražděni,a zasun pod poštěvak,a stahovani vagyny,jako když chcete čurat ale stahneteto,ato opakovat několikrat zasebou,ale ktomu dech zastavyt,pak vypostit,toje potřeba ukazka na video,mladý dnes než nato přijdou to potrva,taky jsme se vše naučili,ale ja manstrubovala poštěvaka už od 11.let a měla jsem orgasmy,a robertek je přitel ženy
samovar 21:50 15.01.2011
Nejhorší nepřítel orgasmu je spěch. Ale ještě lepší než orgasmus je orgasmická rozkoš při praktikování TANTRY.