Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chcete zkusit bazén, rybník nebo moře? Sex ve vodě ale nemusí být vždy tak idylický. Možná se tam chystáte skočit proto, že dělat to ve vodě je zkrátka osvěžující nebo že se vám to zdá jako romantický nápad. Abyste si pak spíš nenadávaly, co vás t...

Na co si dát pozor při sexu ve vodě? Bacha na infekce i utopení

sex ve vodě
zdroj: Getty Images sex ve vodě
aktualizováno 15.07.2019, 00:00 | 15.07.2019, 00:00 | doma.cz

Chcete zkusit bazén, rybník nebo moře? Sex ve vodě ale nemusí být vždy tak idylický. Možná se tam chystáte skočit proto, že dělat to ve vodě je zkrátka osvěžující nebo že se vám to zdá jako romantický nápad. Abyste si pak spíš nenadávaly, co vás to zase napadlo, měly byste myslet na pár věcí.

Léto láká k experimentování, a to se určitě týká i sexu ve vodě třeba během dovolené. Ať už tím myslíte to, že se pomilujete, zatímco budete po kolena ve vodě u mořského břehu, anebo až daleko u bójek, vodní sex je určitě jiný než ten v posteli.


Blíž u břehu vám stále ještě půjdou klasické polohy na pejska a misionář, zatímco kolem vás budou pobíhat vlny. Dál v hloubce už ale bude potřeba trochu udržet stabilitu a vymyslet polohu, která vám bude vyhovovat, i když voda nadnáší. S čím počítat, než naplánujete sex ve vodě?


Pozor na sůl


Samy víte, že když se po koupání v moři neosprchujete, tak vás pak dře pokožka. Zbylá sůl by mohla být o to otravnější u intimních partií. Hned jak se náruživě pomilujete, tak spolu skočte do sprchy, abyste předešli štípání. A platí to i v případě rybníku nebo lesního jezírka, do pochvy by se vám totiž mohla dostat nějaká infekce, a tak je lepší se toho vyvarovat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 typů letních lásek. Proč jsou tak pomíjivé?
Léto přeje nadrženým! Víme, proč vás SEX tak baví!
Nejvhodnější sexuální polohy pro horké letní dny


Nebojte se přibalit lubrikant


I když by se mohlo zdát, že voda vaše intimní partie dostatečně zvláční, opak je pravdou. Dost totiž vysušuje, zvlášť ta mořská. Proto je dobré nenechat si kvůli tomu zkazit zážitek, nezůstat na suchu a vzít si lubrikant. Gel na silikonové bázi voda z vašich partií neodnese a hned to s ním bude příjemnější.


Pozor na křeč


Už se vám stalo, že vás po dlouhém plavání chytla křeč do nohy? To samé se může stát i během sexu. Raději to proto nedělejte daleko od břehu, aby vás to nestálo život.

 

sex ve vodě
(Foto: Getty Images)


Voda nezabrání před nákazou ani početím


Možná jedete na dovolenou samy nebo s kámoškami, takže se kolem vás bude motat spousta cizinců toužících po sexu s turistkou. V tom případě byste se však neměly nechat strhnout sílou okamžiku a i při milování ve vlnobití myslet na kondom. Přece jen, nechcete, aby vám po tom krásném zážitku zbyl nějaký nepříjemný suvenýr. Problém je v tom, že kondom se ve vodě nedá nasadit, snadno sklouzne nebo naopak zůstane ve vaší vagíně. Spokojte se proto raději s tím, že se zůstanete milovat na pláži v blízkosti vln.


Z hlediska infekcí je mořské prostředí víc čisté, stále je v něm ale hodně mikroorganismů, které dokážou ženskou vagínu na pár dnů pěkně vyřadit z akce. Všímejte si, jestli po sexu ve vodě nemáte nezvyklý výtok nebo vás pochva nesvědí, a když tak zajděte za gynekologem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře