Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte pocit, že vám zevšedněl domácí sex v ložnici, který následuje po nudném sledování televize, pojídání chipsů a popíjení piva?

Na WC se milujte tiše aneb rady pro sex na cestách

aktualizováno 25.04.2010, 00:14 | 25.04.2010, 00:00 | tn.cz/kat/Korzo

Máte pocit, že vám zevšedněl domácí sex v ložnici, který následuje po nudném sledování televize, pojídání chipsů a popíjení piva?

 

V tom případě je tu pro vás pozoruhodný seznam rad, jak se milovat jinde než v posteli, spolu s upozorněním, co vám přitom může hrozit.

 

Německý server bild.de nabízí osm desítek míst, kde lze zkusit sex, a stejný počet rad, čeho se tam vyvarovat. Tak například:


*Na letišti pozor na všudypřítomné bezpečnostní kamery. Snad jen toalety a sprchy nabízejí trochu nerušeného soukromí.


*V lese se raději nemilujte během lovecké sezony. Každý pohyb ve křoví může přilákat pozornost nimroda s ostře nabitou zbraní.


*Při "open air festivalu" se držte dál od jeviště. Stávají tam totiž kamery, které sledují reakce publika - a určitě byste se jen neradi zničehonic během chvílí vášně objevili na obřím plátně…


*V kanceláři vám nehrozí nebezpečí jen od neočekávaně přišedšího kolegy, ale taky od uklízečky či od muže z hlídací služby.


*V kočáru při projížďce městem dejte kočímu hned při nástupu spropitné a požádejte ho, aby tentokrát vynechal obvyklé upozorňování na kdekterou pamětihodnost.


*Na cizí svatbě se vyvarujte milostných hrátek v pokoji, který je určen novomanželům. Tam můžete být "přepadeni" v každém okamžiku!


*Na WC v letadle se milujte tiše a pokud možno jen krátce, abyste se vyhnuli netrpělivému klepání na dveře nebo pozornosti starostlivé letušky či palubního stevarda, proč že je toaleta tak dlouho obsazena.


*Vyvarujte se milování v dobře přístupné a známé jeskyni. Jinak riskujete, že vás odněkud bude šmírovat jeskyňář, o jehož přítomnosti nebudete mít tušení.

 


Mezi dalšími vybranými místy pro vzrušující sex uvádí bild.de například říční břeh, muzeum, vodopád, antické ruiny, golfové i fotbalové hřiště, saunu, hradní zříceninu, kolonu krokem popojíždějících vozidel, dům rodičů, podzemní i dálniční parkoviště, vinici, autobusovou čekárnu, kino, pláž, sprchu, iglú, telefonní budku, rozhlednu, jeviště, motorku, horskou chatu, spuštěnou pračku, plachetnici, piknik, koncert, horskou dráhu a další.

 

Rady, na co si dát pozor, dává server i v souvislosti s milováním na různých turisticky vyhledávaných místech Německa i světa. Třeba pod berlínskou Braniborskou bránou, na vrcholu hory Zugspitze, na festivalu v Kolíně nad Rýnem, na mnichovském Oktoberfestu, pod Eiffelovkou, na Vídeňském kole či na brazilské Copacabaně. O této světoznámé přímořské pláži říká: mějte na paměti, že je tam živo ve dne i v noci, a navíc tam není zrovna bezpečno…

 

 
30 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

exgeorgino 10:22 02.06.2010
...jo němci jsou tolerantní, kam na to chodíš Vivienne-Baumann, to myslíš třeba rok 1939 - 1945? Nebo myslíš ty z E 55 ?
Vivienne-Baumann 22:49 29.05.2010
na wc w kine w aute na stole w lese w parku w metru w buse w rybnice w bazene na plazi pracka....toe klasika pod braniborskou branou sebewrazda....i kdyz Nemcum to newadi sou tolerantni...
exgeorgino 07:29 14.05.2010
tak se IN podívej ještě na článek:Chcete mít častěji orgasmus? Milujte svoji vagínu »
ten mi také dostal, to jsem se pobavil, jo výzkum je výzkum
In 15:22 13.05.2010
:-)))Dlouho jsem se tak nezasmála:-)))
exgeorgino 01:17 12.05.2010
Taky je třeba dávat pozor v autě, aby si dáma nesedla na řadící páku a nezařadila zpátečku, nebo na hrobce pozor na zapálenou svíčku a o dušičkách je tam moc rušno. Jinak sex na kvalitní pračce nemá smysl, chce to na Tatramatce, ta pěkně hopsá, když je zapnutá, ale chce to zkontrolovat, zda má zásuvka proudovou ochranu, ono 230 do penisu nebo vagíny, není nic moc. V žitě si zase musíte dávat pozor na osiny a na většině pláží je to zakázané, ne pro pobuřování, ale že ji můžete zadřít, to když pícháte jednou do ní jednou do písku, jednou do ní a jednou do písku.