Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poznejte vlastní tělo a naučte se mít ráda!

Nacvičte si orgasmus: samy i s partnerem

aktualizováno 16.06.2010, 05:40 | 16.06.2010, 00:00 | doma.cz/kat/Kateřina Hollá

Poznejte vlastní tělo a naučte se mít ráda!

Dobré je začít autoerotikou – masturbací – a prozkoumáváním vlastního těla, radí server sexualne.cz. Někdy pomůže použít zrcátko, ve kterém si žena může své pohlavní ústrojí prohlédnout. Pro mnoho žen je to poprvé v životě, a i když jsou u toho zcela samy, mohou se stydět.

 

Během masturbace se můžete dotýkat okolí rodidel, klitorisu i zasouvat prst či více prstů do pochvy. Je možné použít i různé sexuální pomůcky, jen je potřeba dbát na jejich bezpečnost.


ČTĚTE TAKÉ:

Kvalita sexu závisí na vztahu k vlastnímu tělu

Sex v letadle: jste už členy Mílového klubu?

 

Důležité je využít fantazii, představte si, co vám dělá dobře, a pak zkuste najít způsob, jakým to zrealizujete. Během prozkoumávání svého těla žena zjistí, co jí vlastně dělá dobře, a co jsou naopak podněty nepříjemné. Může to být hlazení celou dlaní či prstem, manipulace jedním prstem na klitorisu a zasouvání druhého do pochvy, pomalu, rychle, silně, slabě. Možností je nepřeberné množství.

 

A teď na to jděte ve dvojici!


Před společným nácvikem je dobré si uvědomit tři důležité body:


A. Není potřeba dosáhnout orgasmu při každém milování.
B. Orgasmu se nemusí dosáhnout pouze při souloži.
C. Společný orgasmus obou partnerů je velmi zřídkavý.


Ve chvíli, kdy žena ví, co jí dělá dobře, může to naučit svého partnera. Partner by se měl nechat vést. Nejprve je možné zkusit dráždění pouze hlazením či orálním způsobem, je možné střídat klitoridální (dráždění klitorisu-poštěváčku) a vaginální (poševní) dráždění nebo obě kombinovat.

 

 

Chyťte muže za ruku a ukažte mu, co vám dělá dobře

 

Nejlepší způsob, jak dosáhnout orgasmu při souloži, je napodobovat způsob, jakým žena masturbuje. Tedy má-li žena při masturbaci nohy u sebe, je vhodné nalézt polohu při souloži, kdy je má u sebe, pokud naopak od sebe, hledat polohu jinou.

 

Pokud ji vzrušuje kombinace dráždění klitorisu a pochvy, je možné, aby po zasunutí penisu partner hladil ženin klitoris rukou nebo aby si jej hladila sama. Některou ženu vzrušuje zasouvání penisu velmi pomalé a postupné, jinou zase rychlé a hluboké či jiná kombinace.


Nácvik by měl být postupný


Je vhodné nejprve vytvořit s partnerem dohodu a oddělit nácvik od "plnění manželských povinností. “. Jeden den mohou s partnerkou "nacvičovat" a další den může být uspokojen pouze partner, například orálně.


Nácvik by měl začínat vzájemným hlazením bez nutnosti souložit a hlavně bez tlaku na dosáhnutí orgasmu hned při prvním nácviku. Při dalším tréninku je možné vyzkoušet jednu z poloh. Důležité je vyvolat atmosféru, která oběma vyhovuje, ztlumit světlo, zvolit postupné odhalování. Stud je totiž úplně největší nepřítel orgasmu.

 

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

malina 16:23 18.07.2012
Ženský by si měly celý život opakovat. pipka je stvořena přírodou pro neustálé šoustání, proto jim byla nadělena-nehledejte proboha pořád něco u chlapů. Chlap by šoustal pořád, protože je mu od přírody tato schopnost daná.
osky 20:02 31.08.2010
jen ženská ví jak ženský udělat orgasmus
franta 17:54 17.06.2010
DĚVČATA NEHREJTE SI S KUNDAMY !!!!
Jara Obuch 19:47 16.06.2010
Moje partnerka stiskne tlačítko a slyšíme slastné výkřiky stáhnuté z porna.
Zdenka 13:57 16.06.2010
V posteli je to nejlepší:-)))

Jinak mám děsně ráda, když partnerovi dělám orál a on mě hladí po vlasech a zádech, to se oba tetelíme blahem.

Jo, Láďo - z toho na ejakulátu na tvář nebylo nic - manžel nechce - chce buď do konce anebo na prsa (tu druhou variantu miluji).

Krásný den zakončený úžasným sexem, jak jinak
Mia 11:51 16.06.2010
No jistě. ve vaně nebo v posteli :D
Tuci 10:48 16.06.2010
Já nejradši nacvičuju v koupelně