Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co by mělo být rájem, může být i peklem.

Sex trvá hodiny a já místo rozkoše trpím

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 19.09.2012, 00:00 | 19.09.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Co by mělo být rájem, může být i peklem.

Pro mnohé partnery je to vysněný stav. Muž, který může s partnerkou souložit tak dlouho, že žena dojde k několika orgasmům a při tom posledním, kdy žena už prakticky nemůže, muži v (nejen) v hlavě náhle něco sepne a on ejakuluje...

 

Skvělé. Jenže tak úžasné, jak to vypadá, to také pokaždé být nemusí….

 

 

Anketa
Jak dlouho trvá v průměru vaše milování?
90 hlasů
Do 15 minut
38 hlasů
Do 30 minut
44 hlasů
Do 1 hodiny
36 hlasů
Déle
Hlasovalo 213 lidí
 

 

 

Kdo nemaže, ten nikam nejede…


Příliš dlouhá soulož má dva důsledky. Žlázy, které sekretem zvlhčují pohlavní orgány nejsou perpetum mobile. Prostě v jednu chvíli přestanou produkovat a sex „na sucho“ není zrovna příjemnou záležitostí. V tuto chvíli tak musí nastupovat lubrikační gely.

 

Pohlavní orgány obou partnerů jsou navíc tím nejcitlivějším místem na těle. Po chvíli stejného pohybu začne být sliznice v místě styku podrážděná. V extrémním výsledku může docházet ke zduření, znecitlivění nebo tvorbě kožních onemocnění. Však si zkuste třeba prstem třít stále stejné místo na ruce tři minuty. Uvidíte, jak nepříjemné to po uplynutí doby může být.

 

Utrpení pro oba


Navíc má příliš dlouhý sex zásadní vliv na psychiku obou milenců. Žena si nejdříve říká, že to je sex opravdu kvalitní, skvělý a žádný takový ještě nikdy nezažila. Jenže prosté „tam a ven“ jí většinou nestačí. Takže po určité době přichází rozčarování, nuda a dokonce znechucení. Většina z žen, která vyzkoušela více sexuálních partnerů, na takového muže narazila a jen tato slova potvrdí. Nejdříve šlo o fantastický sex. Podruhé už o rutinu a potřetí o tělocvik.

 


Mezi muži sice může vést ty nejsilnější řeči o délce svého kvalitního sexu, ale výše uvedené doprovodné příznaky mu práci nijak neulehčují. A když jeho soulož občas trvá už příliš dlouho, napadne ho také, zda má vůbec zapotřebí takového prostocviku.

 

Pak mu znuděná partnerka dvakrát předvede falešný orgasmus a on vyjde naprázdno... A psychika padá k zemi jak kámen.

 

 

ČTĚTE TAKÉ: Jak vydržet v posteli co nejdéle:
Výdrž v posteli: aby byl muž v posteli jako skála!

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 


Muži mají většinou problémy s tím, že k ejakulaci dospějí příliš brzy. Jenže, co když je tu opačný problém? Příliš dlouhý pohlavní styk může být pro jejich protějšky nepříjemný až vyčerpávající. Prostocviky bez nápadu jsou k ničemu.

 


Kudy z toho ven?

 

Sexuologové takových problému neřeší tolik, jako u předčasných ejakulací, ale i tak se podobné páry občas v ordinacích vyskytnou. Rada bývá ale podobná, jako u předčasné ejakulace – zkusit to jinak. Partnerka například může partnera „připravit“ ústy či rukou a značně tím zkrátit dobu samotného pohlavního styku. Někdy může být příčinou i příliš tlustý kondom, bez něho je penis citlivější. Občas mají problémy s citlivostí penisu (žaludu) i muži po obřízce. Možná je také chyba v komunikaci. Váš partner si myslí, že jste ještě nedosáhla orgasmu, proto pořád pokračuje v penetraci. Dejte mu tedy jasně najevo, co potřebujete. Možná to ani není pronikání jako spíš stimulace klitorisu.

 

Pomůže i náhlá změna sexuální praktiky, stačí trocha fantazie, dělejte „to“ na místě, kde hrozí, že vás někdo překvapí, opatřete si speciální gely, které trošku pálí, ale zároveň stupňují vzrušení. Zlobivého hřebečka, který si ne a ne dát pohov, trochu schlaďte bičíkem – cokoliv, jen pasivně neležte, zatímco si partner pracuje na své šesté sérii kliků…
Nebo zkuste svého partnera nažhavit ještě před samotným sexem tak, aby v těle kolovaly místo krve hormony.

 


 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře