Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někteří vášnivci během sexu nehledí na nic okolo. Nevšímají si bolesti, netrápí je rozbité věci. Většinu škod si uvědomí až druhý den. Jak tomu zamezit?

Nebezpečný sex. Jak předejít škodám?

aktualizováno 31.08.2011, 01:27 | 31.08.2011, 00:00 | tej

Někteří vášnivci během sexu nehledí na nic okolo. Nevšímají si bolesti, netrápí je rozbité věci. Většinu škod si uvědomí až druhý den. Jak tomu zamezit?

Zná to snad každý pár. Když je velká chuť, vše ostatní jde stranou. V tu chvíli vás nenapadne, že je zrovna tohle místo tak trochu nebezpečné, nebo že ta židle zřejmě nevydrží. Občas se dokonce někomu povedou i menší kuriozity, v podobě vtipného zranění, či veřejné ostudy. Jenže proč řešit zničené věci, když je lepší se odpoutat a nic neřešit!

 

 

Nebezpečná místa pro sex

 

Možná vám to přijde úsměvné, ale nejvíc zranění se stala právě v ložnici. Ať už jde o pád z postele, nebo o zranění z prasklého dřeva. Jedním z vyhledávaných, ale také velmi nebezpečných míst jsou schody. Dochází k častému uklouznutí, bouchnutí, či odření. Bezpečný sex není ani v autě, či sprše, kde velmi snadno uklouznete. Všechno se dá vyřešit třeba protiskluzovými podložkami, které si pořídíte do stokoruny a přijdete tak o trapné vysvětlování vaší pracovní neschopnosti.

 

Co se rozbíjí?

 

Když přejdeme věci, které během sexu shazujete všude okolo sebe, je nejčastěji rozbitý nábytek. Během milostných hrátek přišlo spousty lidí o židle, kuchyňské stoly, skříně, rámy u postele, dveře, či dokonce o okna. Zdá se vám to nemožné? Jen se zamyslete nad svým nejdivočejším sexem a vybavte si, co všechno jste shodili, či co mohlo prasknout.

 

 

Jaká jsou nejčastější zranění?

 

Mezi nejčastější zranění se řadí zejména natažení svalů, během temperamentního sexu. Dalším úrazem jsou popáleniny od koberce na kolenou, či zádech. Nenechte se zmýlit, opravdu jde v nějakých případech o velmi bolestivé zranění. Jedním z horších jsou zlomeniny, zapříčiněné právě uklouznutím, či pádem třeba z postele. Ráda během sexu koušete? Tak si dejte pozor, do jaké míry se do toho vložíte. Taková prokousnutá kůže skrz na skrz není zrovna příjemná.


Na co si dát pozor?

 

Jste romantický typ? V tom případě si dejte pozor na svíčky. Nedávejte je do blízkosti ničeho hořlavého. Divila byste se, kolik nehod se stalo právě zapříčiněním svíček. Pokud se bez nich neobejdete, položte je do mističek speciálně určených pro ně a umístěte je tam, kde se nemají čeho dotýkat. Zapomeňte na záclony, či blízko postele. Sex po vínku? Rozhodně nepokládejte skleničky na zem k posteli. Střepy z těla se dostávají celkem složitě a občas i velmi bolestivě.


 

Není nad uklizený byt

 

Před tím, než se pustíte do žhavého sexu, si raději ukliďte. Složte si notebook na bezpečné místo, dejte na stranu veškeré skleničky a porcelánové nádobí. Pokud jste se rozhodli pro sex na netradičním místě, zjistěte dopředu, jak moc je stabilní. Není většího zabijáka sexu, než rozpadlý stůl pod vámi. Během sexu byste se rozhodně neměla hlídat a strachovat o sebe, či věci kolem. Vybírejte věci předem s rozmyslem, co byste na nich mohli chtít v budoucnu dělat. Pořád lepší, než si zkazit požitek z dokonalého sexu.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře