Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V dnešní Výměně manželek se objeví naprosto rozdílné rodiny. Obě sice budou tříčlenné, ale jedna z nich bude akční, zatímco ve druhé rodině skoro nic nedělají, dokonce ani moc neuklízí.

Partner nechce, abych se líčila a zdobila! Proč?

Zmalovaná žena
zdroj: Getty Images Zmalovaná žena
aktualizováno 13.02.2019, 00:00 | 13.02.2019, 00:00 | doma.cz

V dnešní Výměně manželek se objeví naprosto rozdílné rodiny. Obě sice budou tříčlenné, ale jedna z nich bude akční, zatímco ve druhé rodině skoro nic nedělají, dokonce ani moc neuklízí.

V první rodině, jejíž členové jsou Dita, Zdeněk a syn Vojta, pořád plánují nějaké akce a jedním z jejich dobrodružství je i přihláška do Výměny manželek. Dlouhovlasá blondýnka Dita však v nové rodině narazí: nosí dlouhé gelové nehty a maluje se, její vyměněný manžel Antonín však nemá rád nalíčené ženy a navíc je agresivní a vzteklý. Antonínova pravá manželka Alena má krátké vlasy, nelíčí se, neřeší ani moc to, v čem chodí oblékaná. Podle Zdeňka je tak trochu „ťunťa“.

 

Jak upravená Dita zvládne Antonínovy výkyvy nálad? Dokáže se přenést přes to, že malá Šárka, dcera Antonína a Aleny, rozhodně nevyrůstá v úplné čistotě? A co Alena během Výměny manželek zjistí? Sledujte již dnes v další Výměně manželek ve 20:20 na Nově.

 


Stejně jako Antonín spousta mužů nerada vidí, když se jejich ženy i po letech malují nebo pěkně oblékají. Komentuje také váš muž, když se namalujete, přestože třeba nejdete někam do společnosti? Možná se vás dokonce ptá, „na co si to hrajete“ nebo jestli to „pořád máte zapotřebí“. Co za tím stojí?


Upravenost versus zmalovanost


Je skvělé, když vás má muž rád takovou, jaká jste. Po letech vztahu se mu určitě líbíte i bez „fasády“. Některé ženy však líčení pořád baví, nebo se tak zkrátka cítí lépe. Pokud s tím má váš partner problém, zvažte, jestli jste vážně jen upravené, nebo to s líčením s přibývajícími léty spíš přeháníte. Denní líčení se hodně liší od toho večerního. Pokud tedy svému muži neustále otíráte červenou rtěnku o tvář, nedivte se, že si na nechtěná zdravíčka stěžuje. Jestli se však líčíte přiměřeně věku i situaci, bude zádrhel jinde.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Videonávod: Sexy líčení když je vám 25, 35, 45 a víc

SPECIÁL O LÍČENÍ: udělejte ze sebe božskou lady

NÁVOD, jak udělat z denního líčení sexy večerní look


Je za tím žárlivost?


Zatímco žena trochu schová první známky stáří pod šminky, muž takové možnosti nemá a stárnutí nezabrání. Možná nechápe, proč chcete pořád chodit nalíčené, když už ho máte jistého. To ho vede k žárlivosti, jestli se náhodou nelíčíte kvůli někomu jinému. Jste na své nalíčené já zvyklé a cítíte se tak lépe ve své kůži? Vysvětlete mu, že se líčíte především kvůli sobě. Nenechte se zviklat, ani když se vám to bude snažit zakazovat. Vy mu přece také nepřikazujete, jak by si měl stříhat vousy.


Všímá si, když jsou jiné ženy upravené?


Zamrzí, když vám líčení vymlouvá, zatímco si všímá jiných perfektně nalíčených žen. Když se ho na to zeptáte, nejspíš vám odpoví něco jako: „Přemýšlel jsem, jak ty nádhery vypadají bez tun make-upu.“ Tady je na vině výchova. Jeho otec své manželce nejspíš líčení vyčítal a váš muž po něm tyto vzorce opakuje. Nepřizná si však, že se mu lehce podtržená krása přece jen líbí. Řekněte mu, ať je sám sebou a ujasní si podle sebe, co se mu líbí.

 

Líčení
(Foto: Getty Images)


Zůstaňte svá


Vždy si ujasněte, jestli se do vás zamiloval jako do ženy, která je upravená i po ránu, nebo jako do pohodářky, která se v nepřítomnosti šminek moc nestresuje. Pokud jste se začaly malovat až časem, možná mu to skutečně vadí, protože si vás vybral jako „přírodňačku“. Když se však kvůli němu skutečně líčit přestanete a nebudete se kvůli tomu cítit dobře, tak to akorát povede k dalším partnerským rozporům.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře