Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nenechte si ničit sebevědomí, vždy je lepší zůstat nad věcí.

Nechce sex! Co za tím může být?

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 15.11.2017, 09:13 | 15.11.2017, 09:13 | doma.cz

Nenechte si ničit sebevědomí, vždy je lepší zůstat nad věcí.

Svádíte partnera, ale on poslední dobou nějak nereaguje? To je přece divné, vždyť muž by měl chtít sex POŘÁD! Aspoň se to povídá, ovšem pravda to není.


Psychoterapeutka Maria Merloniová v rozhovoru pro server shine.com uvedla pět základních a celem pochopitelných důvodů, proč někdy muže do sexu nedotáhnete ani párem koní:

 

1. Je unavený a vystresovaný


Určitě sama také znáte ten pocit – když jste unavený, tak se vám nechce prostě vůbec nic, natož milovat se. Navíc sex je z mužského hlediska mnohem energeticky náročnější než pro ženy. Můžete mu zkusit vysvětlit, že jestli je unavený z práce duševně a je vystresovaný, měl by se do sexu vrhnout o to víc. Sex je totiž perfektním přírodním antidepresivem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tipy pro předehru, která baví i muže

Tři nejhorší chyby mužů v posteli

Holení zlepšuje pocity při milování

Proč muži koukají na odhalené pupíčky?

 

2. Podvádí vás. Ale vy to nevíte!


Tak tohohle důvodu se asi obává většina žen. Ať užž si někde užívá tělesně, nebo se jen někde platoncky zaláskoval, obojí mu ubírá síly, které by mohl věnovat vám. Jestli si myslíte, že vás podvádí, prostě se ho zeptejte. Nehorší je o problému nemluvit.

 

3. Trpí depresí


Hormonální výkyvy a špatná nálada mají na sexuální apetit obrovský vliv. Podobně ovšem i umělá antidepresiva vyhánějí chuť na sex z postele.

 

 

4. Nevzrušujete ho


Možná má chuť na sex, ale ne na sex s VÁMI. Pravděpodobně jste spolu dlouho a nic v posteli neinovujete -nejenom vy, ale pravděpodobně asi ani váš partner. Vždy je to společná věc. Do kvality sexuálního prožitku se musí investovat.

 

TIP: Jste sexuálně zralá na pomilování zadečku?

 

5. Opravdu má snížené libido


Je vědecky dokázané, že až jednu třetinu života má muž nižší chuť na sex než žena. Muži prožívají sexuální vrchol mezi dvaceti a pětadvaceti lety. Pak už je to jen horší. Musíte ho častěji a intenzivněji stimulovat. Součástí toho může být i posouvání hranic – prostě ho už jen tak něco nerozhodí. Zkuste se milovat na neobvyklých místech, v nejhorším někoho přizvěte, kupte nějaké erotické hračky…

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Monika 16:34 15.11.2017
Může v tom hrát hlavní roli moc časté sledování a uspokojování u porna. Zažila jsem to u manžela, trvalo to několik dlouhých hrozných let.
man 12:49 26.03.2012
všde pořád čtu, jak žena musí muže pomalu nutit k sexu, ale tak to vůbec není, já mam s přítelkyní opačný problém, protože nechce sex každý den, i když má pravidelně orgasmus a sex s ejí líbí...