Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Odřeniny, ale i komplikované natržení tkáně vám spolwehlivě vezmou chuť z milování.

Nejčastější sexuální úrazy: Co hrozí i jak bolestem předejít?

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 03.03.2018, 00:51 | 03.03.2018, 00:51 | / Doma.cz/Tn.cz

Odřeniny, ale i komplikované natržení tkáně vám spolwehlivě vezmou chuť z milování.

Sex se může z potěšení rychle změnit v bolestivý zážitek. Své o tom ví hlavně muži, kteří si při souloži zlomili penis. Stačí špatný úhel nebo jen zavrtění partnerky a tragédie je na světě. Muži, kteří měli zlomený penis, mluví o neskutečné bolesti a složitém návratu k příjemnému sexu.

 

Sexuální zranění se ale nevyhýbají ani ženám. Přestože se může zdát, že odřený děložní čípek a hrdlo nezní tak hrozně jako jako natržení svalových tělísek v penisu, je to podobně bolestivé. Ženě tohle zranění způsobuje obrovské bolesti, křeče v podbřišku i břiše a krvácení.

 

Bolest břicha
Ilustrační foto

 

Bolest se může objevit až po 24 nebo dokonce 48 hodinách od poškození děložního čípku, trvat ale může i týden. K odření i dochází při porodu, případně ještě před ním, když miminko kope do děložního čípku nastávající maminky.

 

Nejčastěji ale vzniká při sexu, kdy partner (případně sama žena při masturbaci za pomoci vibrátoru) přiráží moc silně. Nezáleží ani tak na velikosti jako na úhlu a intenzitě, s níž penis do vagíny vniká.

 

Aby k tomu nedocházelo, stačí jediné - aby byla žena dostatečně vzrušená. Pokud je děložní čípek a hrdlo uvolněné a žena se těší na sex, tkáň ve vagíně se prokrví a tím se stane pružnější. Oproti tomu tvrdá a sevřená tkáň se rychleji odře a je to bolestivé.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře