Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Využijte své ruce naplno. Stačí pár kapek lubrikantu a můžete začít.

Nejhříšnější způsob ruční masáže

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 06.07.2015, 00:02 | 06.07.2015, 00:02 | doma.cz/kat

Využijte své ruce naplno. Stačí pár kapek lubrikantu a můžete začít.

Jestli se vám nechce vždy do pohlavního styku, nemusíte úplně sexuální chvilku zatracovat. Zpracujte jeho mužskou chloubu ručně. Anebo naopak – jestli chcete zazářit a být postelovou superstar – nasaďte eso: masáž penisu!

 

Seznamte se s jeho penisem


Víte, kde jsou jeho nejcitlivější místečka? Jak se chovat k jeho předkožce – zeptejte se partnera, jestli mu dělá dobře násilnější přetahování, nebo ho to naopak bolí. Má rád stimulování varlat?


Klouzejte


Vymačkejte z tuby lubrikant, vyhrňte si rukávy, či si plivněte do dlaní a můžete začít. Nejprve pohlaďte hezky jeho podbřišek. Vnějším tlakem směrem k močovému měchýři nabudíte jeho prostatu. Přitom ho stále ještě můžete třeba i vášnivě líbat na ústa, protože přítomnost vaší hlavičky v podpásové linii ještě není potřeba. Ostatně začít můžete ještě před tím, než je váš pán bez oděvu.

 

Zaujměte pozici


Důležité je, abyste se dobře uvelebila, protože budete muset vydržet určitou dobu v nezměněné pozici. Výhodné třeba je, když partnera vyzvete k tomu, aby si lehl na lůžko a vy si k němu klekněte.

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

 

Napodobte ho


Není od věci, když se občas podíváte, jak si to dělá rukou sám. Dává přednost škádlení špičky penisu, rád se nejprve hladí pomalu, nebo jede v ostrých záškubech? Důležitý je i úhel ruky. Věřte, že nic lepšího, než si on sám „vymakal“ za ta léta, co onanuje, asi nevymyslíte. On ví spolehlivě úplně nejlépe, jak na svého mazlíka.


Velice dobře se napodobuje styl masturbace tak, že si za partnera sednete třeba ve vaně. Obkročíte ho nohama zezadu ho uchopíte rukou – jako kdyby mu narostla třetí paže.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Baculky a sex: jak si to užívají?

Ženy by se měly víc dívat na porno

 

Proto nejdřív trénujte


Masturbovat můžete konec konců i společně. Ať se něco i on od vás naučí. Nejtěžší je neustávat v intenzitě, když vidíme, že se blíží k vyvrcholení.

 

Vyzkoušejte různou intenzitu stimulace – když mu stojí, vydrží velmi silný stisk, takže se nemusíte bát, že ho to bude bolet. Můžete mu penis nebo jen varlata opatrně podvázat třeba provazem (i když na oko budete za drsňačku).

 

Pro zajímavější úchop si můžete navléct gumovou rukavici, nebo mu ho obalit nějakou látkou, třeba ručníkem.


Chopte se toho oběma rukama. Měla byste mu poskytnout jiný pocit, než když si penis stimuluje sám. Druhou rukou si proto hrajte s jeho varlaty, eventuálně zadečkem. Sevřete jeho penis „obouruč“. Můžete jednu ruku nasadit svrchu penisu, druhou ze zespodu a táhnout je proti sobě.


Vyzkoušejte i minimalistický přístup – obemkněte jeho penis pod žaludem jen palcem ukazováčkem nebo prostředníčkem (podle toho, jak je buclatý) a stimulujte ho jen tímto „kroužkem“.

 

 

 

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 10:04 14.05.2016
Ženu jsem naučil jak nejlíp masírovat ptáka,co se mně nejvíc líbí.Masáž celou rukou není to pravý.Mně víc dráždí,když začne žalud dráždit přes předkožku třemi prsty shora.A těsně před výstřikem začne lízat špičku žaludu.
Anička 14:19 08.07.2015
Heč už mám protrhlou blanku to vám bylo tak krásné-ale utekl už jsem ho neviděla.
Apple 19:15 14.08.2012
hmm... už jen ta představa mě láká :)