Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Můžeme si dopřát rozkoš a nemusíme skončit na invalidním vozíku.

Nejlepší sexuální pozice, když vás bolí záda

aktualizováno 02.08.2011, 12:23 | 02.08.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Můžeme si dopřát rozkoš a nemusíme skončit na invalidním vozíku.

Máte namožená záda, hnula jste si s ploténkami? Pak musíte zařadit do svého repertoáru šetřící polohy. Žena má naštěstí tu výhodu, že v sexu může být (alespoň pro zdravotní účely tou pasivnější). Pokud vás bolí záda často, snažte se vypozorovat, jestli je to spíš ráno, nebo po dlouhém pracovním dni a tomu přizpůsobte svůj sexuální život.

 

Dnes už je k dispozici i speciální nábytek, který sexuální akt fyzicky usnadňuje. S trochou fantazie určitě přijdete na to, že můžete využít i polštáře, klekátko, nebo „kostky“ na sezení proto, aby vám poloha při milování byla co nejpohodlnější.Pokud berete na jakékoliv bolesti léky, vypozorujte, kdy jsou nejúčinnější. Zpravidla to bývá 20 až 45 minut po spolknutí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Masturbace hands free - bez použití rukou!

Sex mezi ňadry: když příroda nadělila

 

 

Předehra musí zahřát

 

Jako předehra se hodí cokoliv nahřívacího, co svaly a vazy pěkně uvolní. Dobrá je koupel v horké vaně, ideálně vířivce, která vás i namasíruje. Můžete tam jít s partnerem společně. Při utírání se protáhněte do vše stran. Pak by se slušelo, aby vás partner namasíroval olejem, třeba s pár kapkami aromaoleje – třeba máty peprné. Může přikládat i parafínové zábaly (v podstatě pláty vosku v igelitu). Jestli si troufnete, nahřívací funkci splní i to, když rozehřeje obyčejný vosk svíčky a svrchu vám ho bude lít na bedra.

Při milování dbejte na to, aby vaše záda byla co nejlépe zafixována. Čili vy zůstaňte pohodlně ležet na zádech a partner ať kolem vás obíhá jako planetka.


1. poloha – Klasický misionář


Žena leží na zádech s roztaženýma nohama a muž na ni svrchu naléhá. Je to dobrá poloha, když vás bolí vrchní část zad, ovšem zabrat dostanou bedra, pokud máte nohy roztažené příliš doširoka a váš partner je vyšší váhy. Zkuste dát nohy co nejvíc k sobě.


2. poloha – Pravý úhel


Vy ležíte na zádech na kraji vyšší postele nebo stolu, nohy snožmo zvedněte nahoru (držet vám je může partner) a muž do vás vstupuje mírně zespodu nebo ze strany. Vaše tělo a nohy tvoří pravý úhel. Je to poloha stabilní, můžete se dobře držet rukama. Možná vám ale bude nepříjemné napětí podkolenních šlach.

 


3. poloha - Na boku


Ležíte k sobě zády nebo čelem a partner do vás vstupuje zboku. Je to oblíbená poloha těhotných žen, protože bříško je dobře podložené a nic ho nemůže zatěžovat.

 

 

4. Sex ve vodě


Voda má tu nádhernou vlastnost, že nadlehčuje. Ideální je, pokud si můžete pronajmout větší soukromou vířivku a tu naplno využít. Dobré je, pokud má pevná madla na držení a třeba i hlavové podpěrky pro co nejlepší fixaci.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kinja 17:44 02.08.2011
u toho nejlepší sexsuální pozice a td... tak to na boku ukáže i píču
Déžo 11:41 02.08.2011
Nejlepší pozice při bolesti zad je na medvěda.Hlavu k díře a mručet!!