Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdy je třeba trochu změnit zažité návyky a především v sexu je to dobrý nápad. Nejjednodušší způsob je, přestěhovat sex někam mimo ložnici. Možná nevíte kam a kde byste vlastně měli začít. Nevadí. Máme pro vás průvodce sexem po celém vašem bytě.

Nejlepší sexuální pozice pro každou místnost ve vašem bytě

Sex - 11
zdroj: Thinkstockphotos Sex - 11
aktualizováno 05.05.2019, 00:00 | 05.05.2019, 00:00 | doma.cz/roh

Někdy je třeba trochu změnit zažité návyky a především v sexu je to dobrý nápad. Nejjednodušší způsob je, přestěhovat sex někam mimo ložnici. Možná nevíte kam a kde byste vlastně měli začít. Nevadí. Máme pro vás průvodce sexem po celém vašem bytě.

Koupelna
Ano, společná koupel může snadno vést k pěkným lumpačinkám. Ve sprše si stoupněte obličejem k sobě a zvedněte jednu nohu někam na vyvýšené místo, jako je třeba okraj vany nebo pokud máte, tak sedátko ve sprše, abyste mu usnadnila proniknutí. Pro ještě hlubší zážitek se můžete ohnout a opřít se o okraj vany, zatím co do vás bude váš partner vnikat zezadu. Pokud se vám tahle zábava zda moc kluzká, tak se můžete přemístit na záchod, partnera posaďte na sklopené prkýnko a obkročmo si na něj sedněte.

 

 

Kuchyně
Muži milují ženy v kuchyni, protože podvědomě myslí na to, že v téhle místnosti se připravují dobroty, kterými se může nakrmit a vy v kuchyni nahá, to je dvojitá extáze. Takže toho řádně využijte. Můžete vyzkoušet starou dobrou klasiku kdy budete sedět na lince a muž bude mezi vašimi nohami. Pro obměnu se můžete postavit, opírat se o linku rukama a partner do vás vstoupí zezadu. Studená kuchyňská linka může být zajímavým prvkem, který neznáte, samozřejmě, pokud to nebude to pravé ořechové, můžete se podložit ručníkem. Můžete zapojit i lednici a zkusit pozici ve stoje, zatím co se budete opírat o otevřená dvířka lednice.

 

 

Jídelna
Kdo potřebuje postel, když máte stůl. Pokud máte bytelný stůl, který vás oba unese, můžete na něj skočit oba dva a misionářská poloha je vaše. Pokud si myslíte, že bude bezpečnější, když jeden z vás zůstane na zemi, sedněte si na okraj stolu, nechte partnera ať stojí na zemi, protože odtud bude mít i lepší záběr, pomozte mu tím, že kolem něj omotáte nohy. Orální sex může být také zajímavý, pokud se mu nabídnete jako jeden z chodů, zatím co pohodlně sedí na židli za stolem.

 

 

 

Obývák
Vaše sedačka vám otevře nové obzory na poli sexu. Například můžete využít měkké vypolstrované opery, které, když se přes ně ohnete, vám poskytnou pohodlnou oporu a váš partner do vás může zezadu snadno vnikat. Můžete také zaimprovizovat s misionářskou polohou, pořádně se podložit polštářky a tím si dopomůžete k hlubšímu zážitku.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex na podivných místech! Už jste něco z toho zkoušeli?

Sexuální nej: Nejvíc milenců, nejstarší prostitutka, nejdelší dostřik

 

Prádelna
Pračka nebo sušička mohou být zázračnými společníky během společných intimních chvilek. Pokud bude totiž zrovna ve ždímacím programu, mohou vám vibrace dopomoci k mnohem silnějšímu orgasmu.

 

 

Pracovna
Můžete si trochu zařádit na otáčecí pracovní židli, záleží na vaší představivosti, můžete na vašeho partnera nasednou obličejem k němu, obejmout ho tak, že vaše nohy budou ve vzduchu a on může snadno manipulovat s židlí a otáčet. Můžete na něj také nasednout zády k němu, v tom případě bude mít lepší stabilitu, kterou bude moct kontrolovat pohyby židle.

 
32 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 15:48 06.05.2019
Pozor v kuchni. Mě Alfons(manžel) posadil na sporák na kterem jsem pře pul hodinou vařila. Zeškvařena ku...a a spálena pr..el. Hrůůza.
Makiavelli 09:30 07.06.2018
Hele, inspirujte se:

- 5 poloh do obyvaku -- https://www.prozeny.cz/diskuze/sex-v-kuchyni-tyhle... polohy do koupelny, sprchy a vany -- https://www.erekce.cz/sex-ve-vane-a-ve-spse/
PH 13:37 22.07.2016
Přidali jsme změnu.Žena si s roztaženýma nohama sedne na kraj křesla,já si jí kleknu mezi nohy a lížu jí pičku.Pak změníme polohu,žena se ohne přes opěradlo křesla a já do ní vstupuju ze zadu.
Vit 09:36 25.08.2013
Tolik pravopisných chyb, to už je ostuda i na Novu...:-/