Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tahle poloha není pro žádnou začátečnici, je to pro smyslnou požitkářku, která v sexu netouží po jen tak obyčejném orgasmu. Chce skutečný, výbušný a dlouhý prožitek!

Největší ženskou touhu v posteli dokáže splnit hadí poloha

Sex
zdroj: Thinkstockphotos Sex
aktualizováno 14.06.2014, 00:00 | 14.06.2014, 00:00 | doma.cz/roh

Tahle poloha není pro žádnou začátečnici, je to pro smyslnou požitkářku, která v sexu netouží po jen tak obyčejném orgasmu. Chce skutečný, výbušný a dlouhý prožitek!

Mnohdy se síla orgasmu nebo vůbec schopnost ho dosáhnout u žen snoubí ruku v ruce s tím, jaký vztah mají ke svému tělu. Mladá děvčata bývají stydlivá a všeobecně jsou ženy ke svému tělu hodně kritické a v posteli se nedokážou pořádně uvolnit a užít si ho, protože se neustále starají o to, jestli vypadají dobře. Totální uvolnění a vychutnávání tělesného spojení, je ale pro sílu zážitku stěžejní.

 

Postupem věku a nabíráním zkušeností se ale mnoho žen naučí své tělo milovat a také mnohem lépe poznávat. Důležité je samozřejmě i spojení s tím správným mužem. Pokud funguje chemie a žena si je vědoma toho, že její partner obdivuje její tělo a nenachází na něm žádné nedokonalosti, ba naopak, potom se zbaví veškerých zábran a může si sex s ním vychutnávat plnými doušky, aniž by se z čehokoli stresovala.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nová přítelkyně Lea di Capria se fotila i nahá: Podívejte se!

Nestyda Bud ze sitcomu Ženatý se závazky ukázal zadek!

Podívejte se na žhavé FOTO: Topmodelka Heidi Klum ukázala na dovolené ňadra u palmy!

Pařmenka Lindsay Lohan se svlékla a ukazuje v novém filmu perfektní prsa. Podívejte se!

 

 

Tajemství silného a dech beroucího orgasmu je v hadí poloze! V podstatě je to velice jednoduchá poloha, která spočívá v tom, že muž leží na zádech a žena si lehne na něj, zatím co si hledí do tváře. Oba dva mají ale natažené nohy a velice blízko u sebe. Je to velice intenzivní spojení a ženy, které už vědí, jak stimulovat svůj G bod si snadno mohou regulovat přirážení tak, aby se dostaly k úspěšnému cíli. Doporučuje se nechat si tuto polohu až na konec, pokud tedy rádi během sexuálních hrátek střídáte více poloh.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 sexuálních pozic, kterým žádný muž neodolá

6 snadných triků, jak si pomoci k řetězovému orgasmu

Sex v Česku číslech: Kdy začínáme, jsme nevěrné a chováme se v posteli zodpovědně? VELKÝ PRŮZKUM

 

Pevné semknutí je příjemné nejen ženě, ale i muž si přijde na své. Penis je totiž vzrušivý a citlivý po celé délce a čím je pronikání do vás těsnější, tím silnější je i jeho prožitek. Pokud si tedy tuhle polohu necháte na samý závěr, je zde velká pravděpodobnost, že vyvrcholíte oba společně!
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Niiika 14:20 13.06.2014
A další rada: Pokud máte partnera s větším bříškem, jako já...TAKÉ TO NEJDE :-(
jak na to 12:56 05.11.2013
Poloha sice hezká, snad i lákavá jí vyzkoušet, ale chybí jedna zásadní rada. Ta má má od stehen ke vchodu cca 30 ccm. A já toho půl metru ne a ne už léta dosáhnout. Ani pravidelné zavěšování 1kg závaží toho nedosáhlo. Tak mám zase smůlu a můžu jen číst debilní návody....
Gertrůda 07:59 27.10.2013
Hadi poloha ano,ale s hadici,ne s ventyl šlauškem.