Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Znáte to, venku je takové vedro, že mouchy padají teplem i za letu. V takových drsných letních podmínkách nemáte na sex moc pomyšlení. Bože, vždyť je takový pařák! Jste ráda, že žijete, a do toho ještě sex? A přesto věřte, že s našimi tipy to s po...

Nejvhodnější sexuální polohy pro horké letní dny

Sex před kamerou
zdroj: Thinkstockphotos Sex před kamerou
aktualizováno 31.07.2018, 00:35 | 31.07.2018, 00:35 | Terezie Gáborová

Znáte to, venku je takové vedro, že mouchy padají teplem i za letu. V takových drsných letních podmínkách nemáte na sex moc pomyšlení. Bože, vždyť je takový pařák! Jste ráda, že žijete, a do toho ještě sex? A přesto věřte, že s našimi tipy to s potěšením zvládnete.

Sex v létě může být některým jedincům nepříjemný. Nadměrně se potíte a máte pocit, že se na partnera snad přilepíte.

 

Máme pro vás několik sexuálních poloh, které jsou jako stvořené pro letní hrátky. Vyzkoušejte líné polohy, sprchu i kostky ledu!


Kolmý zásun


Vy si lehnete na záda, zvednete nohy a roztáhnete je od sebe. Partner se k vám položí kolmo na bok a zasune penis dovnitř, přičemž vám může nohy podpírat. Pokud k tomu nedojde, jednoduše si je přehodíte přes něj. Pro oba je to pozice s minimální náročností, ovšem ženský G bod si přijde na své. Jde o jednu z líných poloh, která je velmi oblíbená i v ostatních ročních obdobích.


V řadě za sebou


Lehnete si na bok a opíráte se o svůj loket – nohy pokrčené v kolenou před sebou. Prohnete se v zádech a vystrčíte na partnera ležícího za vámi své pozadí. V této poloze je taktéž drážděn bod G, milencova ruka je volná ke stimulaci prsou nebo klitorisu. I když se jedná o pomalejší sex, stisknutí vašich stehen k sobě a jemné přírazy mu rozhodně na důrazu neuberou, ba naopak! Za málo fyzické námahy hodně muziky.

 

 
Prohnutý rám


Pro zchlazení rozpálených těl se skvěle hodí vlažná sprcha, která přímo svádí k intimním radovánkám. Co ve sprše vyzkoušet? Muž se postaví do rohu sprchového koutu, vy čelem od něj na jeho protilehlou stranu. Vystrčíte zadeček a necháte ho být iniciativním. Však on už bude vědět, jak s vámi naložit.

 

Tip navíc: Jestliže vás ale láká sex ve vodě uprostřed sezony na Mácháči nebo v chorvatské Bašce, myslete na své zdraví a vyhněte se rizikům.

 

Sex ve vodě
(Foto: Getty Images)


Prsní kontakt


Vy v pozici na zádech vytočíte jeden svůj bok do strany tak, aby do vás partner mohl z opačné strany vsunout penis. Roztáhnete nohy, z nichž jednu mu položíte přes stehno. Muž má ideální přístup k vašim rtům a ňadrům, které může s kostkou ledu v puse dráždit. Sama přiložte ruku k dílu – respektive do rozkroku – můžete si k orgasmu dopomoct sama.


Zavibrujte si


Budete se divit, ale nemáme na mysli zapojit do vašich letních hrátek vibrátor – i když je to samozřejmě taky jedna z možností. Hoďte prádlo do pračky a zapněte ji na nejvyšší počet otáček. Poté si na pračku sedněte, roztáhněte nohy a přenechejte iniciativu vašemu partnerovi. Na síle vzrušení a rychlosti vám přidají vibrace, které bude pračka vydávat. A vy můžete s vlastní energií šetřit.

 

Tip navíc: Máte-li pračku v suterénu, příjemný chládek zaručen.

 

Čtěte také:

Oddejte se nevšední rozkoši se svým partnerem - vyzkoušejte NURU masáž

Vneste si do milování více vzrušení: 6 sexy triků, které ho dostanou do kolen

Vášnivá rychlovka? Takhle si ji zaručeně užijete!


Líný misionář


A nakonec tu máme jednu z nejoblíbenějších poloh všech žen – misionáře. Klasický misionář spočívá v tom, že muž je nahoře a opírá se rukama o postel. Jediná změna mezi misionářem a líným misionářem je ta, že muž se opře o předloktí. Bude to pro něj pohodlnější a zároveň má krásný přístup k vašim rtům.
 

Co je však základem každého dobrého sexu? Dělejte jen to, v čem se cítíte dobře a co je vám pohodlné. Zapomeňte na to, že se potíte, uvolněte se a buďte sama sebou. Uvolněná a vyklidněná žena, to rozpálí každého muže příjemněji než letní tropy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře