Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se snažíte partnera svést, odmítá vás a tvrdí, že je unavený, má starosti nebo mu to zkrátka nejde. Chudák, pomyslíte si, určitě to má teď těžké. Proč si ale partner možná vůbec nezaslouží vaše slitování?

Nemá chuť na sex? Možná za tím stojí něco úplně jiného než zdravotní problémy!

nechuť na sex
zdroj: Getty Images nechuť na sex
aktualizováno 07.10.2019, 00:00 | 07.10.2019, 00:00 | doma.cz

Když se snažíte partnera svést, odmítá vás a tvrdí, že je unavený, má starosti nebo mu to zkrátka nejde. Chudák, pomyslíte si, určitě to má teď těžké. Proč si ale partner možná vůbec nezaslouží vaše slitování?

Je jasné, že v některých případech může za mužovu nechuť na sex únava z práce, dlouhodbý stres, porucha erekce nebo skutečné problémy v psychice. Pokud ale soustavně odmítá společné intimní chvilky a nemůžete ho dostat k lékaři, tak byste měly promyslet jiné příčiny.


Možná si řeknete, že to má teď v zaměstnání opravdu těžké, kvůli spoustě povinností mu nezbývá v hlavě na nic jiného místo. Právě sex by pro něj ale měl být způsobem, jak se uvolnit. Jestli ho ale vůbec nevyžaduje, a když si o to řeknete, tak se z toho pokaždé nějak vykroutí, možná už našel uvolnění někde jinde. Je těžké si to přiznat, ale za jeho nechutí na sex s vámi může být právě milenka!


Zkrátka ho utahala jiná!


Není to samozřejmě pravidlo, ale právě bokovky často mohou za mužskou neschopností zvládnout další číslo. Dokázat uspokojit dvě ženy najednou opravdu není lehká záležitost! Jestli už spolu pár týdnů či dokonce měsíců sexuálně nežijete, možná si svou sexuální energii vybíjí někde jinde.

 

nevěra
(Foto: Getty Images)


Máte přesný přehled o tom, kde se v jaký čas nachází? Nebo je někdy hodiny mimo domov a vy si jen namlouváte, že je asi v práci, určitě mu totiž dali, chudáčkovi, přesčas? I když se ho ale na milenku zeptáte, nejspíš to popře.


Vraťte se zpátky do hry!


Než na něj ale hned udeřit, je lepší vybojovat si zpátky své místo nenásilnou metodou. Zkuste se tvářit tak, že s ním máte dobrou vůli. Pošlete mu přes den erotickou esemesku, určitě už po vztahu s ním víte, co na něj platí. Snažte se do vztahu vrátit jiskru. Hezky se malujte a oblékejte, změňte trochu styl, dopřejte si nový účes. Klidně ho někdy překvapte a přijďte mu naproti do práce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Může být nevěra kořením vztahu?
Proč jsou milenky lepší než manželky?
NEVĚRA aneb HROZNÁ PRAVDA v partnerově mobilu. 5 RAD, co dělat


Přestože to není lehké, pokuste se překousnout, že by vám byl nevěrný a raději mu vnuťte myšlenku, že by bylo nejlepší se k vám vrátit a tu druhou nechat.


Nevrhejte se na něj, jděte na to jemně


Spousta žen se na své muže po zjištění nevěry zoufale vrhne, chtějí se hlavně ujistit, jestli se jim podaří muže takto svést nebo je odmítne. To ale často dopadne fiaskem, muž je zaskočený a takhle z ničeho nic na to nemá po výkonu s milenkou náladu.

 

nevěra
(Foto: Getty Images)


Navrhněte mu třeba po práci, že mu dopřejete masáž. Zvlášť pokud si jste jisté, že dnes u milenky nebyl a masáž už mu tedy nedopřál někdo jiný. Netvařte se nijak sexuálně, abyste ho nevyplašily. Příjemnou masáž neodmítne nikdo!


Až vám bude hezky ležet, vezměte si olejíček a celého ho uvolněte. Když budete šikovné, tak se pod vašimi dotyky určitě vzruší. A pak můžete přijít k něčemu intimnějšímu! Takhle u vás obnovíte sexuální život a tentokrát to budete vy, kdo ho unaví natolik, aby na milenku neměl ani pomyšlení.


Po nevěře pozor na pohlavní nemoci


Pokud se k vám partner vrátí, samozřejmě to vydržte a buďte na něj milé, aby věděl, že udělal dobře. Je ale jasné, že se po jeho románku obáváte, abyste teď od něj, respektive od ní, nechytily nějakou pohlavní nemoc. Přesvědčte proto partnera, aby si zašel na vyšetření. Nemusíte mu říkat, že víte o milence, ale jen že si přejete, aby to v rámci prevence udělal.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře