Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vendula si na zásnuby pěkně počkala. Přestože si moc přála, aby ji Pavlík požádal o ruku, dával si s tím dost načas.

Nemá se k tomu vás požádat o ruku? Co za tím vězí?

Ulice
zdroj: TV Nova Ulice
aktualizováno 27.08.2018, 16:19 | 27.08.2018, 16:19 | doma.cz

Vendula si na zásnuby pěkně počkala. Přestože si moc přála, aby ji Pavlík požádal o ruku, dával si s tím dost načas.

Pro Vendulu to nakonec dopadlo dobře a vysněných zásnub se hned na začátku podzimní sezony seriálu přeci jen dočkala. Ne vždycky je to ale v životě tak jednoduché. Je vám její příběh povědomý? Proč vašemu partnerovi trvá tak dlouho, než se vyjádří?

 

Hádka
(Foto: isifa.com)


Zkreslené představy o manželství


Velmi častým problémem můžu je, že nemají pozitivní představu o manželství. Mají pocit, že je dostane do úzkých, pod pantofle, zkrátka všechny do všech těch míst, kam se jim nechce. Ze všeho nejvíc se ale obvykle děsí toho, že se změní vztah mezi vámi. Že vy najednou budete úplně jiná a že se váš vztah od základů promění. Názor svého partnera bohužel v tomto případě neovlivníte ničím jiným než tím, že mu dokážete, že vy jste jiná.

 


Nesprávní kamarádi


Ano, i muži se často dostávají do vlivu svého okolí. Pokud kolem sebe mají příliš mnoho kamarádů „starých mládenců“, pak přirozeně i oni budou přejímat jejich názory na vztah. Zkuste se proto s vaším partnerem více stýkat s lidmi, jejichž manželství funguje. Seznamte ho například s mužem kamarádky, o němž víte, že je v manželství spokojený. Pomalu ale jistě tím od základu proměníte jeho zažité vzorce, a třeba se vysněných zásnub dočkáte cobydup.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena?

Žádost o ruku neproběhne vždy ideálně. Skoro nikdy

Žádost o ruku může být velkým zklamáním


Špatná zkušenost z předchozího vztahu


Pokud má váš partner už jedno nevydařené manželství za sebou, pak pro něj přirozeně bude o něco těžší pustit se do dalšího. Nic ale není nemožné. Buďte trpělivá a dokažte mu, že vy jste skutečně jiná. Nechystáte se mu ublížit, změnit se, ani ho povést. Trpělivost přináší růže. Vždyť to znáte. A i na vás se časem usměje štěstí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře