Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Raději se večer podíváte na dobrý film, než abyste vyvíjely snahu v ložnici? Asi tušíte, že je něco špatně a možná si už dávno říkáte, že byste s tím měly něco dělat. Jaké jsou nejčastější příčiny a jak v sobě znovu probudit ztracenou touhu?

Nemáte na sex ani pomyšlení? Vyzkoušejte těchto 5 způsobů, jak znovu probudit libido

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 31.12.2018, 00:00 | 31.12.2018, 00:00 | doma.cz

Raději se večer podíváte na dobrý film, než abyste vyvíjely snahu v ložnici? Asi tušíte, že je něco špatně a možná si už dávno říkáte, že byste s tím měly něco dělat. Jaké jsou nejčastější příčiny a jak v sobě znovu probudit ztracenou touhu?

Kde se ztratila vaše chuť k milování? Příčina tkví většinou v úplně obyčejných věcech, které není tak těžké změnit. Důležité je chtít!

 

 

1. Zapracujte na svém sebevědomí


Když se sebou nejste spokojené a necítíte se přitažlivé, není divu, že vám to v posteli neklape. Kde se stala chyba? Přibraly jste pár kilo nebo jste unavené a bez energie? Udělejte krok ke změně. Zajděte si zacvičit, kupte si něco hezkého na sebe a dopřejte si trochu odpočinku. Uvidíte, že se to na vašem sebevědomí ihned odrazí.


2. Uvolněte se a dopřejte si trochu času samy pro sebe


Máte toho moc, nevíte kam dřív skočit a už si ani nevzpomínáte, kdy jste naposledy měly chvilku času samy pro sebe? Zdá se, že nutně potřebujete restart. Pomůže pravidelná meditace, jóga nebo třeba dlouhá vana, návštěva sauny či kosmetičky. Je to jen o prioritách. Naučte se říkat ne a místo návštěvy u známých, na kterou se vám ani nechce, si raději dopřejte trochu pohody.

 


3. Hlídejte si stravování


Asi nebude velkým překvapením, že i strava má fatální vliv na vaše libido, energii a celkový pocit sama ze sebe. Těžká a nevýživná jídla vás pošlou akorát tak na gauč. Chce to více ovoce a zeleniny. Například banány, avokáda nebo fíky jsou známé pro své afrodiziakální účinky a schopnost zrychlit krevní oběh. Podobné účinky mají i některé bylinky jako například bazalka nebo ginkgo biloba.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí

Za tyto problémy v posteli se nemusíte stydět. Má je totiž většina párů!

Jeden chce více sexu než ten druhý. Co s tím?


4. Pozor na přepracování


Stres a přepracování jsou dokonalými zabijáky sexu a je nutné se jim vyhnout. Hlídejte si tedy čas, který věnujete práci a snažte se najít balanc mezi povinnostmi a odpočinkem.


5. Kvalitní spánek dělá divy

 

Ulehněte do postele včas a dopřejte si kvalitní spánek, který má výrazný vliv nejen na chuť k milování, ale také na spoustu dalších věcí. Po týdnu pravidelného spánku budete jako vyměněné!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře