Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyzkoušela jste všechno možné, ale nepřišel? Řeč je o orgasmu, který není pro každou ženu samozřejmý. Seznamte se s jednoduchým trikem, díky kterému zažívá orgasmus stále více žen. Uhodnete, o co jde?

Nemáte ORGASMUS? Zapojte do předehry tuto část těla

Orgasmus - 2
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus - 2
aktualizováno 07.05.2018, 11:26 | 07.05.2018, 11:26 | doma.cz

Vyzkoušela jste všechno možné, ale nepřišel? Řeč je o orgasmu, který není pro každou ženu samozřejmý. Seznamte se s jednoduchým trikem, díky kterému zažívá orgasmus stále více žen. Uhodnete, o co jde?

Už jste vyzkoušela snad všechny metody, ale stále se orgasmus nepřihlásil o slovo? Nebojte se, nejste v tom sama. "Až 20 % žen nikdy nemělo orgasmus," řekla pro DailyMail.com lékařka Kristi Funk. Je tedy nejvyšší čas s tímto číslem zamávat a užít si slastný vulkán vášně.

 


Jak na to?
Celé kouzlo spočívá ve stimulaci bradavek! Až jedna třetina žen dokázala vyvrcholit jenom díky stimulaci bradavek. I když by se mohlo zdát, že je toto číslo přehnané, měly byste vědět, že stimulace bradavek aktivuje stejnou část mozku jako stimulace klitorisu. Je tedy na čase, abyste se partnerem zařadili hru s bradavkami na denní pořádek. Nebojte se svému partnerovi říci, aby si bradavek více všímal a pořádně si s nimi pohrál. Uvidíte, že si časem na tento rituál zvykne a zároveň sama pocítíte, že stimulace bradavek vede k orgasmu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zjistěte, kde končí váš klitoris: Takovou rozkoš jste dosud nezažila
Konečně víme, kde se nachází MUŽSKÝ BOD G! Partner bude šílet blahem
TEST: Jste dobrá v ORÁLNÍM SEXU?


Co říká výzkum?
Zajímavé jsou i výsledky výzkumu, který provedli američtí lékaři. Ti na vybraných párech zkoumali, co se děje v ženském mozku během stimulace jednotlivých částí těla. Výsledkem bylo, že mozky vzrušených žen „svítily“ ve stejné oblasti, a to bez ohledu na to, jaké části těla se partner v daný okamžik věnoval. Je tedy evidentní, že bradavky mohou hrát při orgasmu prim! A je velká škoda, že si bradavek pánové příliš nevšímají a často je přehlížejí.

 


Buďte sexuálně aktivní!
Máme pro vás ještě jeden výzkum, který přinesl zcela úžasné výsledky. Vědci z University of California v San Franciscu přišli na to, že pravidelný sex zpomaluje ženské stárnutí. Vše je způsobeno ženskými telomery, které chrání integritu DNA a stabilitu chromozomů. Během sexu se zvětšuje jejich délka, což v praxi znamená, že dochází ke zlepšení celkového zdraví, ale také ke zpomalení stárnutí. Pro někoho může být dobrou zprávou i to, že k prodlužování telomerů dochází i momentě, kdy se milujete s člověkem, se kterým nejste sexuálně spokojená.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

donalabuznikova 00:20 22.05.2018
Také jsem měla problémy s dosažením orgasmu, pak jsem si naštěstí koupila na http://www.levnypoppers.cz dvaceticentimetrové dildo a rázem bylo po problému, s touto hračkou to jde skoro samo. :)