Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Katalog typů, kterým bychom se vyhnuly obloukem.

Neranděte s těmito muži

aktualizováno 18.09.2011, 00:00 | 18.09.2011, 00:00 | doma.cz/kat/elle.cz

Katalog typů, kterým bychom se vyhnuly obloukem.

Každá z nás si někdy udělala seznam vlastností muže svých snů, tvrdí server elle.cz. Musí být hodný, věrný, podobat se Judeovi Lawovi, musí nás mít rád… Přirozeně nás tak napadlo, jak by asi vypadal muž našich nočních můr. Zkusily jste to někdy? Neměl by náhodou jednu (nebo snad víc!) z následujících vlastností?

 

1) V kuchyni má jen jeden druh jídla – čínské instantní nudle. A jí je 7× v týdnu.

 

2) Má bledou pleť, kruhy pod očima a na tričku motiv počítače. Podvádí vás každou noc – se svým laptopem.

 

 

3) Ráno je ve fitku, odpoledne je ve fitku, večer je ve fitku. A nad to se v kalorických tabulkách vyzná lépe než vy.

 

4) Jeho velikost džín je menší než ta vaše.

 

 

5) Neodnaučil se zlozvyku českých turistů a nosí ponožky do sandálů.

 

6) Na těle má vytetované jméno své ex.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orální sex: takhle si ho vychutnáte

7 divných věcí, které chlapy vzruší

 

7) Než si ráno upraví vlasy, vy se stihnete nasnídat, umýt, obléct, namalovat i učesat.

 

8) Jeho matka mu telefonuje 5× za den. S otcem se téměř nebaví.

 

9) Má víc šperků než vy.

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jirka 21:00 04.11.2011
Nosím sandály od velmi časného jara až do prvního sněhu. Je to mnohem lepší než si pařit nohy v plných botech. Když je teplo, tak jdu radši naboso, ale proboha, proč bych měl mít nudli u nosu, když teplo není ? Ať si chodí v sandálech naboso a jen naboso v zemích, kde na to je klima, a nesrovnávejme to s našima podmínkama ! To jsme opravdu tak hloupí, že nám pořád někdo musí říkat, co ano a co ne ?
stirice 09:36 02.10.2011
jo některý jsou hovadiny ale já ted měla schůzku a nebudete věřit co se mi stalo. šli jsme si sednout do slušné restaurace na kafe a on asi po hodině řekl jestli nemůžem jít na pumpu že ho to tady nebaví. no když jsem řekla at mě odveze dom že mi není dobře (samozdřejmě výmluva abych nemusela jít na pumpu jak zoufalci) tak řekl že jsme se mohli pomilovat(si myslel že na první schůzce s ním půjdu do postele) dnešní chlapi jsou divní.
Berny 13:32 23.09.2011
MUCKforever: A co to jako má být, nějaká móda? To až bude módní nosit na hlavě h.ov.no, tak si ho tam mám dát?? Fakt, lidi, proberte se, každý si snad může nosit co chce a chodit s kým chce, ne? Někdy z lidí fakt nechápu...
MUCKforever 05:12 22.09.2011
Můj první příspěvek k diskuzím, protože mi připadjí většinou směšné, ale nešlo odolat, ... Proč lidi takové články čtete, když pak máte tak stupidní příspěvky k nim? Já se vším zde plně souhlasím a s ponožkama v sandálech především:-) Některým bych doporučila občas otevřít časopis a podívat se na módu, aspoň tohoto století ... :)
Amia 01:11 22.09.2011
Kriste pane co máte furt všichni s ponožkama v sandálech? Neserou vás ty věčné diskuze o ničem?
Martin: mimochodem, není to ,,znak Čechů"
Veronika 13:53 19.09.2011
Já bych si dávala pozor jen na ty mamánky. Není nic horšího, než chlap, který se svěřuje víc své matce, než své ženě. A bacha namatky, které se nedokážou smířit s tím, že jejich synové dospěli a našli si ženu
Lucka 12:52 19.09.2011
Proč nám tu někdo určuje s kým randit a s kým ne? Ať si je tlustší, hubenější, má víc šperků, víc gelu ve vlasech, udržuje se sportem nebo nosí ty zatracené ponožky v sandálech. Komu na tom záleží?? Vždyť jsou důležitější věci ne?
Další blbost vycucaná z prstu během reklamy v telenovele
BROUKPITLÍK 08:03 19.09.2011
ponožky v sandálech nosím a nohy se mi nepotí lépe se mi noní pohodlněji.A oponuji přece nejsem pablb abych nosil nebo nenosil to co je moderní ale co mi vyhovuje naopak lituji blby co nemají svůj styl a řídí se podle jiných.
Emanuel 20:16 18.09.2011
Pořád lepší ponožky, než hnusný koukající nohy. Ale nesmí to být červené ponožky, jako má kníže.
maci 19:59 18.09.2011
No ponozky v sandalech?????Des a hruza,bych se propadla hanbou za sveho partnera :-))))
1 2