Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V posteli je někdy je nervozita pochopitelná. Ale můžeme se jí zbavit!

Nervozita brání orgasmům: jak se uvolnit během sexu?

aktualizováno 27.11.2011, 19:45 | 27.11.2011, 00:00 | doma.cz/kat

V posteli je někdy je nervozita pochopitelná. Ale můžeme se jí zbavit!

Svléknout se ožehavá záležitost a spousta žen se (často zcela nesmyslně) stydí za své tělo. Stud a nervozita ale brání příchodu orgasmu jako protitankové zátarasy. Existuje ale strategie, která nám pomůže se odvázat.

 


1. Cvičte


Pravidelné cvičení několikrát týdně vám dopomůže k lepší fyzické kondici – takže se příliš nezadýcháte a zvládnete i ty nejkrkolomnější sexuální pozice. Když budete ve formě, nebudete se za své tělo muset stydět. Naopak – možná se budete chtít předvádět a nakrucovat se.

 

 

2. Tvařte se sebevědomě


Sebehodnocení je nejdůležitější. Když se budete tvářit sebevědomě a chovat se samozřejmě, vaše podvědomí způsobí, že se budete i lépe cítit.

 

3. Nalaďte se čichem


Aromaterapie je osvědčeným prostředkem všech relaxačních technik. Nejlepší jsou kořeněné a květinové vůně. Buď si opatřete příjemný parfém, nebo zapalte aromalampu.

 

4. Vsaďte na dokonalou depilaci


Podle výzkumů se při sexu cítí nejlépe ženy, které mají brazilskou depilaci – tedy kompletní. Nerozptylujte se při sexu přemýšlením o tom, kde vám jaký chloupek přebývá. Zbavte se rovnou všech, třeba si i zajděte do kosmetického salonu, aby byla jistota skutečně dokonalého odchlupení.

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orální sex: na co nezapomenout!

SEX

 

 

5. Každý je zaujatý sám sebou


Mějte na paměti, že při prvním milování s novým partnerem má každý svých starostí dost. Nějaká celulitida nebo překroucené ramínko od podprsenky ho v podstatě nezajímá. Muži musí především postavit, co stát má, případně ještě dokonce uspokojit milenku až k orgasmu. Myslíte si, že opravdu rozebírá do nejmenších detailů to, že se vám při prvních krůpějích potu rozmazala řasenka?

 

 

 

6. Sklenka pomůže, ale opatrně!


Alkohol vás uvolní spolehlivě, ALE - vězte, že jedna sklenka vína je maximum, kterou lze před sexem akceptovat.

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře