Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženy se nevěry dopouštějí právě tak často jako muži. Jaké jsou jejich důvody?

Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 28.05.2014, 00:00 | 28.05.2014, 00:00 | tn.cz/kat/Intimatemedicine.com

Ženy se nevěry dopouštějí právě tak často jako muži. Jaké jsou jejich důvody?

1. Hledají pochopení


Podle serveru intimatemedicine.com ženy většinou nehledají nový vztah, protože mají v tom stávajícím málo sexu. Nevěrné jsou často proto, že doma se jim nedostává pozornosti a trpí nedostatkem projevů lásky. Neslyší od mužů slovíčka lásky a obdivu tak často, jak by chtěly. Nebo je neslyší vůbec.

 

2. Hledají ideál


Některé ženy chtějí pořád víc. Když jsou nespokojené se svým partnerem, hledají lepší "model“. Je možné, že život stráví věčným hledáním pana Pravého.

 

3. Víc než jen přátelství


Ženy příliš neovládají umění udržet přátelství s mužem na nesexuální rovině. Respektive neumějí se proti "neslušným“ návrhům bránit. Snadno se nechají ošálit romantickými slovíčky a schůzkami.

 

 

4. Hledají doklad, že ještě za něco stojí


Když mají ženy v partnerství pocit nedocenění, hledají sebepotvzení někde jinde.


5. Touha komunikovat


Manželovi do řeči moc není. Žena se cítí opuštěná. Tak jde za tím, kdo si s ní chce popovídat a naslouchá jí. Náklonnost se snadno přemění v lásku a sex na sebe nedá dlouho čekat.

 

6. Pomsta


Ženy mohou být také nevěrné "na truc“. Když zjistí, že je muž podvádí, udělají mu to také. Jenže většinou tento druh nevěry je velmi ošemetný pro duši. Většinou totiž z toho nemají ženy to potěšení, po kterém by toužily. Jsou psychicky rozrušené a spíš se trápí.


7. Chtějí být v centru pozornosti


Nový a nový milenec zaručí, že žena bude obdivována a obletována. Takové pozornosti se od letitého partnera těžko dočká.

 

8. Chtějí romantiku


Dvornost, obdivné esemesky, zamilovaná psaníčka, květny, romantické večeře při svíčkách: to je to, po čem tyto ženy touží. Jenže muži vydrží skládat poklony své milované většinou jen na začátku vztahu. Jestli nechce o svou milou přijít, měl by se občas překonat a něco bláznivě romantického pro ženu udělat. Ženy to milují!


9. Cítí se osamělé


Podle serveru intimatemedicine.com nevěra vyplňuje samotu. Nevěrné bývají ženy, které muž nechává o samotě fyzické (např. podnikatelé) nebo ti, co nekomunikují a nechají ženu utápět se ve svém nitru, které potřebuje něhu.


10. Mateřství


Ženy, které celé dny jen pečují o děti, hledají v milostné aférce rozptýlení a potvrzení toho, že jsou ještě ženy-milenky.

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

anonym 20:56 25.12.2015
11 Svědění kundy
zuza 20:10 28.05.2014
Přátelství mezi heteosexuálním mužem a ženou není možné. Alespoň ne dlouhodobě.
MuadDib 10:39 29.08.2011
„Ženy příliš neovládají umění udržet přátelství s mužem na nesexuální rovině.“
Hahahaha... zalykám se smíchy... hahahahaha!