Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Děsíte se toho, že by váš partner mohl podlehnout svádění jiné ženy nebo by se neuhlídal po nějaké té skleničce vína v baru s kamarády? Zaručený recept na to, aby vám zůstal celý život věrný, sice neexistuje, ale jsou určité zásady ve vztahu, kter...

Nevěra: Jak jí předcházet, aby se vašemu vztahu vyhnula obloukem?

Seriál Ulice: Mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu
aktualizováno 07.01.2019, 16:16 | 07.01.2019, 16:16 | doma.cz

Děsíte se toho, že by váš partner mohl podlehnout svádění jiné ženy nebo by se neuhlídal po nějaké té skleničce vína v baru s kamarády? Zaručený recept na to, aby vám zůstal celý život věrný, sice neexistuje, ale jsou určité zásady ve vztahu, které nevěře efektivně předcházejí. Kdo je doma spokojený, nemá potřebu hledat jinde. Je možné, že kdyby se nad tím více zamysleli i Veronika s Martinem z Ulice, pak by Martin snáze ukočíroval své city k Šárce.

Co muži potřebují k tomu, aby byli doma spokojení a nepodlehli zakázanému ovoci?

 

1. Kvalitní komunikace


Komunikace je základem vztahu a není radno ji zanedbávat. Každou hádku či nedorozumění je dobré si vysvětlit a důkladně tak pročistit vzduch a vymazat veškeré červíky v hlavě, kteří nás zbytečně nahlodávají a podsouvají nepříjemné myšlenky.

 


2. Nezapomeňte ho občas pochválit


Muži se potřebují cítit užiteční a schopní. Ženy mají často pocit, že péče o domácnost a děti stojí především na nich a mají sklony své partnery neustále za něco peskovat a dávat jim to tvrdě najevo. Muži mnohdy neumí své pocity tak dobře vyjádřit, dusí je v sobě a pak je vypustí v té nejméně vhodné chvíli. Dejte mu najevo, že si vážíte toho, že občas zajde nakoupit nebo vyzvedne děti ze školy. Pokud vám opravdu vůbec nepomáhá, raději na to běžte formou klidné komunikace a vyhněte se výčitkám, ironii a podrážděným reakcím.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 signálů, které odhalí, že je vám partner nevěrný

Podezíráte ho z nevěry: Jak s pochybnostmi nejlépe naložit?

Může být nevěra kořením vztahu?

3. Dbejte o svůj vzhled


Ač se vám to třeba nelíbí, většina mužů chce mít vedle sebe ženu, která je jejich ozdobou a patřičně je reprezentuje. Netvrdíme, že na sebe máte i doma patlat vrstvy make-upu, ale pokud se na péči o sebe úplně vykašlete, hrozí, že ho přestanete přitahovat a vaše postelové hrátky začnou upadat.


4. Čas na milování se dá najít vždycky


Není žádným překvapením, že neukojená chuť na sex je jednou z nejčastějších věcí, která vede k nevěře. Možná si říkáte, že to nejde jinak. Jste unavené, vedle spí děti, potřebujete se vyspat a na sex nemáte ani pomyšlení. Tak na tohle pozor! Váš partner se může cítit odmítnutý a hrozí, že se brzy najde žena, která mu pohladí ego a on prostě neodolá.

 


5. Dopřejte mu trochu svobody


Pokud mu zakazujete kamarády, kontrolujete mu mobil a podrobujete ho dlouhým výslechům, pěstujete v něm frustraci a snižujete svou hodnotu. Možná si myslíte, že když budete mít oči na stopkách a nic vám neunikne, partner nemá šanci vás podvést. Opak je pravdou. Takové jednání působí velmi odpudivě a hrozí, že mu brzo dojde trpělivost.

 

Dokázaly byste nevěru odpustit?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře