Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nečekejte, až vám ho dá pan Božský, a prostě si ho kupte sama.

Nový trend: falešné zásnubní prstýnky

aktualizováno 14.10.2010, 00:08 | 14.10.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Nečekejte, až vám ho dá pan Božský, a prostě si ho kupte sama.

"Tak co dělají chlapi?“ S takovou otázkou přijdou single ženy nad pětadvacet let do styku až příliš často, uvádí server elle.cz. Ať už ji vystřelí bratranec na rodinné sešlosti, kolegyně na firemním večírku, nebo bývalá spolužačka na třídním srazu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEXY HRÁTKY: Hledáme bod G

Co když nás sex s partnerem omrzí? Nevěra nepomůže


Mnoha ženám se otázka zajedla natolik, že si vymyslely obranu. Vzaly situaci do vlastních rukou a pořídily si falešný zásnubní prstýnek! Zablýskne se na prstu, a rýpalové mají po zábavě. Raději už se nezeptají, tuší totiž, že by si nepřišli na své.

 


Nápad s falešným prstýnkem se rychle zalíbil a v mnoha zemích z toho vznikl nový byznys. V poslední době se tak po světě množí obchody, které je nabízejí.


Jedním takovým je třeba internetový obchod Ms. Taken. "Je to perfektní na holčičí party, pro číšnice, rozvedené ženy nebo ženy, které cestují samy,“ říká jedna z jeho provozovatelek.
Samozřejmě prstýnky nemůžou být příliš nákladné. Ale zároveň musejí vypadat opravdově.

 

Nikdo nesmí zapochybovat. Na Ms. Taken prstýnek s australským křišťálem, který je od pravého diamantu k nerozeznání, koupíte za 23 eur. Výhodou tohoto obchodu je to, že své zboží rozesílá po celém světě zadarmo, tvrdí server elle.cz.


Ale pozor! Falešné zásnubní prstýnky s sebou nesou jedno nebezpečí. Můžou odradit i ty nepravé. Co vy na to? Připadá vám falešný zásnubní prstýnek jako dobrý nápad?
 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

petra249 19:28 26.10.2010
Podle mě hloupost, ale každého věc...