Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jste v dlouhodobém vztahu a váš sexuální život už je tak trochu rutina? Nebo jste snad vy a váš přítel typickými experimentátory a rádi zkoušíte nové věci? Ať tak či onak, věřte, že tímhle svého partnera zaručeně překvapíte!

Oddejte se nevšední rozkoši se svým partnerem - vyzkoušejte NURU masáž

Masáž
zdroj: Getty Images Masáž
aktualizováno 16.07.2018, 00:00 | 16.07.2018, 00:00 | doma.cz

Jste v dlouhodobém vztahu a váš sexuální život už je tak trochu rutina? Nebo jste snad vy a váš přítel typickými experimentátory a rádi zkoušíte nové věci? Ať tak či onak, věřte, že tímhle svého partnera zaručeně překvapíte!

Co je to vlastně nuru masáž? Tento speciální druh párových hrátek je původem z Japonska, a má ještě jiné přezdívky - masáž "tělo na tělo" anebo "kluzká masáž". Na rozdíl od klasických masáží začíná už dávno před samotným aktem, a to horkou vanou, letmými dotyky a obecně erotickou atmosférou. Jejím cílem není rychlé uspokojení potřeb, ale neskonalá rozkoš s dlouhotrvajícím vyvrcholením. Proto si na ni vyhraďte dostatek času a soukromí.

 

V koupelně
(Foto: Getty Images)


Abyste si nuru masáž skutečně užili, je nesmírně důležité se před ní uvolnit, zapojit všechny smysly a zkrátka si ji hezky a pomalu vychutnat. Hlavní pomůckou erotických hrátek nuru je masážní nebo lubrikační gel (ideálně s vysokým obsahem vody), kterým se potře nejen masírovaný, ale i masér. (Na internetu nebo v sexshopech pořídíte i speciální nuru gel). Samotnému průběhu masáže už se meze nekladou. Odvažte se a do masáže zapojte nejen ruce, ale celé své tělo. Využijte také svých chodidel, poprsí anebo zadečku. Nechte je po tělu partnera klouzat, nebojte se proplést těla a užít si nevšední klouzavý dotyk.


Tip pro vás: Abyste dosáhly maximálního erotického napětí, zavažte svému partnerovi oči nebo mu spoutejte ruce. Dostanete ho do kolen.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vneste si do milování více vzrušení: 6 sexy triků, které ho dostanou do kolen

Boj za ještě lepší orgasmus! Zažijte tu pravou explozi vášně

Vytrácí se z vašeho vztahu sex? Víme, co za tím stojí!

 

Na co byste neměly zapomenout?


Před začátkem nuru masáže je nezbytně nutné připravit okolní prostředí. Přeci jen se při ní spotřebuje nemalé množství gelu a zašpiněné povlečení by mohlo samotný zážitek zbytečně překazit.

 

Masáž chodidel
(Foto: Getty Images)


Tip pro vás: Požitek z nuru masáže znásobíte výběrem vhodné látky. Vinylové prostěradlo je doslova trefou do černého - klouzavé pohyby totiž maximálně zintenzivní.


Nezapomeňte se ještě před začátkem naladit na správnou atmosféru. V tomto případě se fantazii meze nekladou - zapalte vonné svíčky, pusťte si relaxační hudbu, zkrátka dělejte cokoliv, co je potřeba, abyste se vy i váš partner uvolnili.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Tamaris08. 21:57 21.01.2019
Ahoj, já za sebe a za manžela můžeme doporučit salon v Praze - https://erotic-massage-praha.com který navštěvujeme pravidelně a vždy jsme moc spokojeni a překvapeni. fakt stojí za vyzkoušení. Hezký večer T.
anynka 11:53 12.09.2018
:D :D .D
To se svickami je dobréé
My s přítelem chodíme na masaz do salonu, konkretne sem http://www.sweet-massage.com/
a pokud nekdo vahate jestli zajit nekam do salonu tak nevahejte :D
je to skvele a zvlastni a relaxacni zaroven
Gertrůda 18:25 29.07.2018
Prosim Vás žádne svíčky.Jak jsme byli s Alfonsem rozrušení tak v tom fofru jsem si sedla prdeli na zapalenou svíčku.Doufám,že si dovedete představit ten zážitek mě se nekouřilo jen u prde..e ale dým šel i z kun..y okamžitě puchýře jak na kun..e tak na konečničku hrůůzaa.