Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pravdou je, že klasický sex po telefonu je v dnešní době značně opomíjený. Na druhou stranu by byla velká škoda, kdybychom na něj zapomněli. Dokáže totiž váš sexuální život roztočit jako hotové tornádo. Nevěříte?

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Co je tak úžasného na SEXU PŘES TELEFON?

Sex po telefonu
zdroj: Thinkstockphotos Sex po telefonu
aktualizováno 16.10.2017, 00:56 | 16.10.2017, 00:56 | doma.cz

Pravdou je, že klasický sex po telefonu je v dnešní době značně opomíjený. Na druhou stranu by byla velká škoda, kdybychom na něj zapomněli. Dokáže totiž váš sexuální život roztočit jako hotové tornádo. Nevěříte?

I když si myslíte, že váš partner po sexu přes telefon netouží, opak je pravdou. Neznáme muže, který by tuto formu erotiky neměl rád. Jde o něco nevšedního, ale zároveň se nejedná o žádnou extravaganci. Navíc muži určitě ocení, když jim zpestříte jejich služební cestu a dodáte jim pocit, že od sebe nejste vzdáleni několik kilometrů, ale spíše jenom pár milimetrů. 

 


Nebojte se!

Většina žen má problém s tím, že se nedokážou dostatečně uvolnit. Přitom právě uvolnění je u sexu přes telefon stěžejním kamenem. Myslete na to, že vás u tohoto sexu nikdo nevidí, a tudíž můžete říkat a dělat cokoliv vás napadne. Zkuste opravdu zažehnout sexuální plamen, a především buďte iniciátorem samotného sexu. Pánové milují, když se ženy angažují!


Co dělat?

V první řadě začněte zvolna. Není kam spěchat, protože partner vám nikam neuteče. Klidně můžete začít erotickými sms zprávami, a teprve potom se přesunout k telefonování. Jak už jsme říkali, nejlépe uděláte, když budete konverzaci řídit a budete se aktivně angažovat. Můžete se partnera zeptat, co od sexu přes telefon očekává, třeba vás překvapí, že má naprosto jiné požadavky. I když by se mohlo zdát, že předehra je v tomto druhu sexu naprosto vyloučena, nenechte se zmást. Je stejně důležitá jako u klasického sexu. Akorát je zapotřebí, abyste zvolila jiné pomůcky. Například můžete svému partnerovi přečíst úryvek z erotické knihy. Nezapomeňte mluvit smyslně a vášnivě. Uvidíte, že i pár vět ho dokáže naprosto rozvášnit.

 

 

Dále svému miláčkovi popisujte, co si svlékáte a na co myslíte. Nebojte se mu vylíčit ty nejerotičtější představy, které právě teď máte. Stejně tak se ho zeptejte, co by s vámi nejraději v tento okamžik dělal on. Navzájem se ve svých myšlenkách podporujete, jedině tak dosáhnete vytouženého cíle. Nebojte se pojmenovávat věci pravými jmény. Můžete mu dopodrobna vylíčit, co byste chtěla dělat s jeho penisem. Právě tohle na pány velmi zabírá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vědci spočítali, jak často mít sex, aby byl vztah šťastný!
Opepřete svůj sex společným sledováním porna!
V manželství a zároveň odděleně? Poznejte fenomén mingle vztahu


Velké finále
A co dál? Pak už stačí, když budete popisovat, co dělají vaše prsty a kde se nacházejí. To samé vám bude říkat váš přítel. Určitě za pár slastných okamžiků dorazíte k vytouženému cíli jménem orgasmus. Možná pro vás bude orgasmus přes telefonní šňůru zprvu nezvyklý, ale uvidíte, že rozhodně stojí za vyzkoušení.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře