Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevěra se v poslední době skloňuje snad ve všech pádech. Pomalu se dozvídáme, že i některé dokonalé páry si prošly krizí způsobenou právě nevěrou jednoho z partnerů. Na první pohled by se mohlo zdát, že nevěra v sobě neskrývá žádná pozitiva, opak ...

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Může NEVĚRA okořenit MANŽELSKÝ SEX?

Podvádění - 5
zdroj: Thinkstockphotos Podvádění - 5
aktualizováno 30.10.2017, 00:00 | 30.10.2017, 00:00 | doma.cz

Nevěra se v poslední době skloňuje snad ve všech pádech. Pomalu se dozvídáme, že i některé dokonalé páry si prošly krizí způsobenou právě nevěrou jednoho z partnerů. Na první pohled by se mohlo zdát, že nevěra v sobě neskrývá žádná pozitiva, opak je ale pravdou. Pojďme se podívat na to, co všechno může nevěra do vztahu přinést.

Předem upozorňujeme, že nechceme nikoho k nevěře nabádat. Zároveň vám ale chceme naznačit, že chybovat je lidské, a pokud už se chyba stane, pak je důležité z ní vytěžit co nejvíce.

 

Není nevěra jako nevěra

Samozřejmě bychom si měli uvědomit, že existuje hned několik druhů nevěry. Nejčastěji se setkáváme s dlouhodobou nevěrou, která ve většině případů nekončí happy-endem. Na druhou stranu zde máme i takzvané „úlety“, tedy nevěry na jednu noc. My se tentokrát budeme zabývat právě touto jednorázovou nevěrou, ke které často dochází pod vlivem alkoholu. Ať už vám partner nevěru přizná, nebo ne, rovnou vás musíme připravit na to, že vás čeká sexuální smršť. Pokud vás manžel doopravdy miluje, pak bude toužit po jediném, a to, aby vás neztratil. To se projevuje nejen na chování, ale také na samotném sexu.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Je vám partner NEVĚRNÝ? Náš test odhalí pravdu!
PŘÍBĚHY NEVĚRY: Souložil s kamarádkou vedle v pokoji!
Češi jsou přeborníci v nevěrách! Polovina mužů a třetina žen podvádí!

 

Právě v tento moment se boří veškeré sexuální rutiny a nastává dokonalé tornádo sexu. Jakoby vám chtěl partner naznačit, že čím více vás pomiluje, tím rychleji „odčiní“ své zaváhání. Co si budeme povídat, po několika letech vztahu je každé vykročení ze stereotypu osvěžením, na které nechceme jen tak zapomenout. Není výjimkou, že mnoho partnerů tvrdí, že jim nevěra pomohla překonat dlouhodobou krizi v posteli. Důkazem je i příběh naší čtenářky Ivany.

 

 

Příběh jedné z vás

„Musím se přiznat, že svého manžela doopravdy miluji a odpustila bych mu klidně i vraždu, ale pravdou je, že poslední tři roky stál náš intimní život za starou belu. To se ale ze dne na den změnilo! Manžel mi začal více naslouchat a v posteli začal dělat kousky, které bych do něj nikdy neřekla. Sama sobě se divím, že jsem ihned neodhalila, že jde o následek nevěry. Každopádně, jak už to tak bývá, nakonec na něj nevěra s kolegyní praskla. Šlo o klasický úlet, který jsem mu odpustila. A víte proč? Protože se konečně něco v našem sexu změnilo a my jsme už nebyli otroci stereotypu! Ano, byla bych radši, kdyby s ní nic neměl, ale jsem ráda, že jsme to ustáli,“ napsala Ivana.

 

A co vy? Souhlasíte, že může "úlet" okořenit manželský sex? 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře