Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hlodá ve vás podezření, že si partner užíval s lehkou děvou. Je to vůbec nevěra?

Odpustíte nevěru s prostitutkou?

aktualizováno 25.07.2012, 13:02 | 25.07.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Hlodá ve vás podezření, že si partner užíval s lehkou děvou. Je to vůbec nevěra?

Nedávno jste možná zaslechla něco o tom, že si jeho kamarádi nebo kolegové pro uvolnění občas zaskočí do nějakého night clubu. Nebo se domníváte, že si zpestřoval služební cestu někde na hotelu? Je pravdou, že u některých národností je zvykem jít dobře uzavřený obchod oslavit do domu, který slouží pro pobavení pánů. A se zahraničními partnery se tento zvyk občas objevuje i u nás.
Proto je pravděpodobnost, že váš milý někdy v životě zavítá do takového zařízení celkem na vzestupu.


Záleží asi i na osobnostním zaměření toho či kterého muže. Někdo se nechá přemluvit kamarády, jiný se jde podívat ze zvědavosti (třeba tam sedí celý večer zcela nevinně o jednom drinku), jiný si chce splnit své sexuální tužby, které se mu doma nedostávají.

 

 

 

Anketa
Je sex s prostitutkou nevěra?
135 hlasů
Ano
62 hlasů
Ne
Hlasovalo 197 lidí
 


Řemeslo povětrné ženštiny je staré jako lidstvo samo, proto nemůžeme doufat, že by hned jen tak vymizelo.
Jestliže máte doma podezření, že váš muž si šel takto povyrazit, neměla byste dělat hysterické scény. Spíše si s ním na rovinu promluvit.

 

Nedrásejte si duši


Uklidnit vás může ten fakt, že při sexu s prostitutkou jde skutečně jen a pouze o sex. Prostitutky jsou sice schopné dělat mužům pomyšlení, ale stejně to pro ně není nic jiného než obchod. A tyto ženy jsou obchodní artikl. Muži prostě nemusí mít sex nutně spojený s láskou a vztahem. Jsou obětí momentálního vzplanutí hormonů a mechanického tření.
Nacházíte se vlastně v o něco lepší situaci, než kdybyste zjistila, že váš muž má milenku. Ta by ho přitom asi také vyšla draho (různé dárečky, oblečky a hotelové pokoje také něco stojí). Ale navíc by zde bylo riziko citu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nezávazný sex – stojí to za to?

Sexuální polohy, při kterých zkrásníte a zhubnete

 

Trvejte na bezpečném sexu a testech


Co byste tedy měla spíše řešit v první řadě, je hygienické hledisko. Od chvíle, kdy začnete mít jakékoliv podezření, trvejte na používání kondomu. Sdělte vašemu milému, že jste ochotná se přenést přes cokoliv, když půjde na speciální test na pohlavní choroby, včetně možnosti nakažení virem HIV.

 


Zpytujte váš sexuální život


Zamyslete se nad tím, jestli se vašemu miláčkovi doma nedostává nějaké sexuální praktiky po které touží. Promluvit si otevřeně neškodí. Možná nastalá situace pro vás bude impulzem, abyste se sobě navzájem psychicky otevřeli.Mluvíte spolu o sexu a znáte své vzájemné sexuální fantazie.

 


Neobviňujte se


Každopádně je možné, že jste ideální manželka a milenka i perfektní matka a žena, která zastává vynikající pozici i ve svém zaměstnání. A přesto nebo právě proto se to stane. Člověk, zvláště ten rodu mužského, je nevyzpytatelný tvor. Určitě jste už slyšely o takových, kteří mají perfektní manželku, přesto si najdou milenku, že jen zůstává rozum stát.

 

Pak není chyba u vás, ale u něj. Možná má nějakou skrytou úchylku, možná je nevyléčitelný rozsévač. Ale pamatujte, ten správný frajer (který samozřejmě nelže) řekne: „Já za sex nikdy platit nemusel!“ a toho se držte.


 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

obycejny chlap 11:08 08.12.2014
Je mi 38 a manzelka se mnou ma sex maximalne jednou za 2 mesice, kdyz se ji zrovna chce. Navic jeste dost mizerny, protoze ji nejde o nic jineho, nez si to nechat udelat a hotovo. Rozvest se nechci/nemohu, kvuli detem. Promluvit si nepomaha. Zkratka je to partnerka na prd. V takove situaci je ta prostitutka to nejlepsi reseni. Kdyby si dnesni generace super emancipovanych zen uvedomovala nejenom sebe, tak vetsina chlapu do bordelu nechodi. Jedine ceho clovek muze litovat jsou zdravotni rizika.