Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě jste už slyšela o provařeném afrodiziaku, jako jsou ústřice či jahody. Jsou ale i jiné potraviny, které ovlivní chuť na sex, počet spermií, výkon… A tady jsou!

OKOŘEŇTE svůj SEXUÁLNÍ ŽIVOT! Zázračné potraviny, které vám pomohou

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 17.09.2017, 00:09 | 17.09.2017, 00:09 | doma.cz / sim

Určitě jste už slyšela o provařeném afrodiziaku, jako jsou ústřice či jahody. Jsou ale i jiné potraviny, které ovlivní chuť na sex, počet spermií, výkon… A tady jsou!

MUŠKÁTOVÝ OŘÍŠEK

 

Semeno muškátovníku vonného zvyšuje nejenom sílu a vytrvalost, ale působí i na mužské libido a na ženský nedostatek tuhy. Africké ženy prý dříve užívaly dary tohoto stromu pro lepší sexuální život. Pokud se rozhodnete pro tento zázračný produkt, pozor na množství, když to přeženete, stává se z muškátového oříšku rázem psychotropní droga. Používejte tedy pouze jako dochucovadlo.

 

CHILLI PAPRIČKY

 

 

Látka, obsažená v chilli papričkách, stimuluje nervové zakončení jazyka a ten pak uvolňuje adrenalin. Ten navýší srdeční frekvenci a uvolňuje endorfiny, které vlastně působí jako takové přírodní opiáty nacházející se v našem těle.

 

chilli papričky
(Foto: facebook)

 

AVOKÁDO


Avokádo je další potravinou, která je dobrá nejenom chuťově. Obsahuje vysokou hladinu kyseliny listové a vitamin B9, který poskytuje tělu více energie, a vitamin B6, který pomáhá zvýšit produkci testosteronu.

 

 

FÍKY

 

Fíky jsou také považovány za sexuální stimulanty. Mají vysoký obsach aminokyselin, které zvyšují sexuální vytrvalost a libido.

 

CHŘEST

 

Vysoké množství vitamínu E, které v sobě chřest má, může zvýšit tok krve a kyslíku do genitálií. Má také vyšší obsah draslíku, který souvisí s produkcí pohlavních hormonů.

 

ČOKOLÁDA

 

No ještě aby ne! Však v nejednom filmu jsme mohly vidět, jak se jí milenci potírají a vymýšlí nejrůznější hrátky. V čokoládě se ale skrývá víc. Obsahuje fenylethylamin, což je stimulant, který vyvolává vzrušení a pocit pohody. Přírodní kofein také ničemu neuškodí.

 

 

KÁVA

 

Čokoláda a káva k sobě mají blízko, a to nejenom jako chutný nápoj a dezert. Obě chuťovky v sobě obsahují kofein, který zvyšuje vytrvalost a podporuje dobrou náladu. Navíc také zvyšuje hladinu dopaminu v mozku a to má za následek větší touhu a potěšení.

 

 

ÚSTŘICE

 

Pro většinu už známé afrodiziakum. Na co ale mají přesně vliv? Mají v sobě velké množství zinku, který je důležitý pro tvorbu testosteronu a produkci spermií. A co víc, obsahují dopamin, chemickou látku, která zvyšuje touhu.

 

GRANÁTOVÁ JABLKA

 

Plody jsou plné antioxidantů, které pomáhají odstraňovat záněty a plaky z tepen a tím pádem přispívají k lepšímu průtoku krve do všech oblastní našeho těla. Existují studie, které naznačují, že šťáva z granátového jablka může být užitečná při erektilní disfunkci.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Je normální, když PARTNER během sexu SELŽE?

18 šílených faktů o sexu, které byste měli znát!

Podivné sexuální praktiky: Polykání spermatu nebo sex s oslicí. V určitých částech naší planety to je naprosto normální

 

LOSOS

 

Tip, co uvařit na romantickou večeři. Nejenom, že si pochutnáte, ale dostanete do sebe i omega-3 mastné kyseliny, které přispějí zdraví vašemu srdci, ale hlavně pomáhají s výrobou estrogenu, testosteronu a progesteronu.

 

zdravý oběd
(Foto: facebook.com)

 

MANDLE/OŘECHY

 

Stejnou funkci jako losos zastávají i ořechy a mandle. I vůně z mandlí údajně vzbuzuje vášnivost u žen.

 

JAHODY

 

Šampaňské a jahody. To je ono! Nejenom, že to krásně vypadá a dobře chutná, je za jahodami více tajemství. Legenda říká, že jahody pochází ze slz Afrodity, které ronila poté, co se dozvěděla o smrti svého milence. Jahody jsou každopádně nabité vitaminem C, který je důležitý pro produkci pohlavních hormonů a chemických neurotransmiterů v mozku, které zvyšují libido. Navíc pomáhá udržovat váš imunitní systém.

 

VANILKA

 

Vanilka obecně vytváří uklidňující efekt. K večeři připravené z výše uvedených surovin tedy zapalte svíčku s vanilkovou vůní a máte vyhráno!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře