Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Psycholog Petr Šmolka, odborník na partnerské vztahy, velice zajímavě odpovídal na vaše dotazy o partnerském životě.

Ptali jste se na partnerské problémy!

aktualizováno 12.11.2010, 11:13 | 11.11.2010, 09:40 | doma.cz/kat

Psycholog Petr Šmolka, odborník na partnerské vztahy, velice zajímavě odpovídal na vaše dotazy o partnerském životě.

Každý dnes hledá recept na věčnou lásku, šťastný rodinný život a spokojené manželství. Máte pocit, že vaše manželská láska vyhasíná? Že spolu už tak dobře nevycházíte jako na začátku? Máte podezření, že je vám partner nevěrný? Nebo dokonce uvažujete o rozchodu nebo rozvodu?

 

Šmolka

 

Na tyto i mnohé další otázky jste se ptali v ON-LINE rozhovoru s odborníkem na partnerské vztahy Petrem Šmolkou.

 

 


PhDr. Petr Šmolka přednáší na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, působí jako psycholog v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy a je čestným presidentem Asociace manželských a rodinných poradců ČR. Mezi publikace Petra Šmolky patří Když vás trápí někdo blízký, Současná rodina a Nevěra pro podvádějící a podváděné.

 

 

Nejvíce čtenářek trápí podezření na partnerovu nevěru, případně způsob, jak opět rozdmýchat lásku, která mezi partnery kdysi byla. Mnozí čtenáři se ptali i na to, jak najít toho pravého partnera pro život. "Zda je náš partner ten pravý, poznáme někdy až na smrtelné posteli. Do té doby nás může překvapit jak příjemně, tak i nepříjemně. Zároveň bych ale byl dost opatrný při hledání nových partnerů, aniž bychom měli předchozí vztah ukončený. Je dost pravděpodobné, že se opět spálíme," říká pan doktor Šmolka. Jeho další rady a odpovědi na vaše dotazy, stejně jako spoustu zajímavých životních příběhů čtenářů, si můžete přečíst po kliknutí ZDE!Otázky, které pan doktor nestihl zodpovědět on-line, přineseme v některém z dalších článků na doma.cz v ruvbrice Sex a láska.

 

Tématu trávení volného času s rodinou a blízkými se věnuje webová stránka Zlaté chvíle. Napište tam svůj příběh doplněný fotkami a vyhrajte znovuprožití své zlaté chvíle až v hodnotě 50.000 Kč! Zapojte se na www.zlatechvile.cz.

 

Portál doma.cz je mediálním partnerem celého projektu.


Rozhovor

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře