Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejlepší výhodou ženského těla je schopnost dosahovat mnohočetného orgasmu. Stačí se ho jen naučit.

Opakovaný orgasmus: Naučte se, jak na to

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 01.12.2012, 00:00 | 01.12.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Nejlepší výhodou ženského těla je schopnost dosahovat mnohočetného orgasmu. Stačí se ho jen naučit.

V ohledu mnohonásobného orgasmu byla příroda k ženám štědrá. Můžeme ho dosáhnout mnohem snáz než silnější pohlaví. I když každý je schopný dosahovat dvou, tří, nebo čtyř orgasmů, pokud bude mít dost trpělivosti se to učit.

 

Žena, pokud dosáhne orgasmu, vůbec nemusí začínat kvůli tomu dalšímu v bodě NULA, na rozdíl od mužů. Stačí zařadit jen poloviční zpátečku. Nechat vzrušení jen trochu opadnout, ale ne polevovat úplně. Další orgasmy mohou být ještě lepší a výbušnější, než byl ten první.


Jak říkával klasik Miroslav Plzák, žena po orgasmu může tančit po pokoji, zatímco muž by nejraději odpočíval…

 

Pokud chcete dále pokračovat, nechte svého miláčka nejdříve sexuálně hodně vyhladovět – aby se po vás vrhl nenasytně. Klidně třeba 14 dnů. To byste si ale měli oba nejdříve domluvit a on by to měl i vydržet…

 

ČTĚTE TAKÉ:

Uvolněte svůj klitoris: Dva zásadní kroky

SEXY HRÁTKY: Zapomeňte na vibrátor, přichází PULZÁTOR!

10 zásadních výhod masturbace

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

Nebo ho „po akci“nechte na pár minut zdřímnout. Pak se bude otáčet ostošest. Vy si zatímc můžete hrát sama. Vydýchejte se, ale nepřestávejte s hlazením. Pravděpodobně máte právě teď hodně citlivý klitoris, proto se hlaďte jinde, třeba na podbřišku, stehnech, ňadrech. Pokud jste primárně klitoridálně vzrušivá, vyzkoušejte jako druhý orgasmus v pořadí ten vaginální.

 


Vaše pohlavní orgány jsou totiž po prvním orgasmu prokrvené a existuje vyšší pravděpodobnost, že se vám vaginální orgasmus povede, i když jinak je ticho po pěšině. Stimulujte bod G, případně se navraťte k osvědčenému způsobu uspokojování.

 


Dalším řešením je, že si ten největší trumf necháte nakonec. Riskujete, že se na „hlavní chod“ vůbec nedostane, nebo naopak dostanete přidáno dvojnásobně. Když už leží na lopatkách, vytáhněte nejnovější rajcovní prádélko (či kamarádku) ze skříně, případně pusťte erotické video.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 17:25 05.12.2012
Nechala jsem Alfonse postit 14 dnů(uvítal to)pak jsem ho připustila,kmital jak ratlík při infarktu a take bohužel dokmital a to natrvalo!!Takže holky,žádna pauza,ale PRUBĚŽNĚ připouštět,pokud nechcete být vdovy.
davidsamek 16:26 01.12.2012
jsem nejvetsi lizac ve vych cechach dejv
petr 10:33 01.12.2012
Zkus to taky s manzelkou.
Doktor 10:16 01.12.2012
Vyzkoušel jsem to s milenkou, a opravdu to funguje. Orgasmus trval tři hodiny! Ovšem potom spala jako zabitá!