Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex patří mezi životabudiče, proto je určitě dobrý pro psychickou vzpruhu při nemoci. Některých sexuálních aktivit bychom se ale měli přechodně vyvarovat.

Orální sex? Při nachlazení ho vynechte

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 28.10.2017, 00:59 | 28.10.2017, 00:59 | / doma.cz/kat

Sex patří mezi životabudiče, proto je určitě dobrý pro psychickou vzpruhu při nemoci. Některých sexuálních aktivit bychom se ale měli přechodně vyvarovat.

Nemoc někdy dokáže člověka umrtvit natolik, že je rád, když „jen tak“ leží. Když to ale s naším zdravotním stavem není příliš vážné, může nám být v posteli o samotě dlouhá chvíle…

 

Každý lékař by vám ovšem řekl, že při jakékoliv infekci je ideální izolace nemocného, což tak trochu navádí k autoerotice – i ta ale časem omrzí. Pokud tedy chcete milostné chvilky prožít i s někým jiným než sami se sebou, přizvěte partnera, ať vás „léčí“.

 

Tip pro kreativní nátury:


Pečující partner/ka si může opatřit kostým zdravotní sestřičky nebo lékaře.

 

Kromě líbání je nebezpečný hlavně orální sex

 

Partner by měl být tak trochu smířen s tím, že ho můžete velice snadno nakazit – vždyť stačí letmý polibek a rýma je tu. Bohužel to není to největší riziko. Horší je, když přenesete infekci cest dýchacích ze sliznic úst a rtů na sliznice pohlavního ústrojí. Řešením tedy paradoxně není odklonit tváře od sebe úplně – např. při poloze 69.

Tip pro fetišisty:
Dovádějte s roušku přes obličej!

 

Bacily mohou kolovat následovně: bolí vás v krku nebo máte jen malý opar na rtu, partnerovi poskytnete orální potěšení, ten (nejen) z vděku vás pak svým nástrojem uspokojí. Co se stane? Může se najednou objevit vaginální výtok nebo i vážnější virová infekce, která vám v lepším případě znemožní pohlavní styk třeba na měsíc (než dojde k přeléčení medikamenty).

 

 

 

 

Kontakt úst a genitálií je nebezpečný při kandidóze (plísňové onemocnění, které se může vyskytovat v ústech při oslabení imunity), streptokokových angínách nebo při aftech. Nepříjemným je i přenesení oparu na genitálie – puchýřky velmi svědí a pálí. Působením virů se mohou objevit i tzv. virová kondylomata – bradavičnaté výrůstky na pohlavních orgánech, které je nezřídka nutné odstraňovat v narkóze.


Opatrní buďte i při užívání antibiotik, které oslabují vaginální prostředí. To je pak také vůči jakýmkoliv infekcím vnímavější.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEXY HRÁTKY: Zapomeňte na vibrátor, přichází PULZÁTOR!

10 zásadních výhod masturbace

 


Pozor na nadměrné vyčerpání

 

Když jste nemocní, tak se nepouštějte do žádného sexuálního maratonu. Dbejte i na to, abyste neprochladli – milování v oblečení má také něco do sebe – např. Japonci prý na něj nedají dopustit.

 

Sexuální polohy pro nemocné:

Klasický pohlavní styk – bez líbání. Všechny polohy „zezadu“ jsou dovoleny, pokud se vám motá hlava, nejlépe v leže na boku.

 

 

Pokud jsou si partneři věrní, sex je skvělá prevence pro zvýšení obranyschopnosti organizmu.

Při nemoci:
Pro jistotu použijte kondom.
Nelíbejte.
Nepraktikujte orální sex bez ochrany.

 

 
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Laik 18:06 02.11.2017
..a prcat s rýmičkou lze?
gertruda 20:22 03.12.2012
chceš si přivydělat? http://www.penizezaemail.cz/?ref=34776