Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Napoví o vás víc, než si myslíte!

Orální sex prověří váš vztah : Co o vás vyzradí?

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 28.11.2012, 00:00 | 28.11.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Napoví o vás víc, než si myslíte!

Sex není všechno, ale určitě ve vztahu znamená hodně. Pokud nefunguje sexuální stránka partnerství, může se vztah povážlivě otřásat v základech. Jak na tom v sexu s partnerem jsme poznáme nejlépe na orálním sexu.

 

Poskytujete ho partnerovi ráda a s chutí?

 

Pak ho pravděpodobně přijímáte se všemi jeho ctnostmi i nectnostmi. Máte ráda jeho osobní vůni, jeho hlas, který slyšíte při vzdychání. Nemáte žádné námitky proti jeho hygienickým návykům – které má pravděpodobně v pořádku.

 


Orální sex je projevem velké důvěry

 

Americká sexuoložka Sari Lockerová tvrdí, že orálním sexem potvrzujeme intimitu vztahu. Otevíráme se a oddáváme se jeden druhému. Pokud orální sex právě neprovozujeme v pozici šedesátdevět, musíme se při jeho poskytování dočasně uskromnit – je čas pro rozkoš toho druhého. Ale i její darování je pro nás přínosem. Při poskytování orálního sexu nás může vzrušit pocit, že toho druhého máme pod absolutní kontrolou, můžeme se radovat ze svých sexuálních dovedností a tím vroste naše sexuální sebevědomí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexuální pozice, ve kterých si ženy nejvíc užijí

SEXY HRÁTKY: Zapomeňte na vibrátor, přichází PULZÁTOR!

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 


I přijímat se musí umět

 

Jestliže dokážeme orální sex bez uzardění i přijímat, ukazuje to, že jsme sami se sebou spokojení a že máme v pořádku sebehodnocení. Partnerovi totiž ukazujeme nejintimnější zákoutí našeho těla a nejcitlivější místa našeho těla mu strkáme mezi zuby. Vidí nás pěkně z blízka, cítí, jak voníme, ochutnává nás. To v nás může vyvolávat pocity nejistoty, protože nemůžeme s partnerem současně kontrolovat, jestli jsme „tam dole“ opravdu bez chybičky. Musíme se mu zcela oddat na milost a nemilost.


Nejlepší pozice pro orální sex, kdy si užívá žena:

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii

 


A zvláště u žen platí: jestli z laskání jazykem chceme něco mít (např. orgasmus) musíme se absolutně uvolnit, nemyslet na to, jestli dole hezky voní, chutnají nebo jsou správně oholené.

 

Nepřemýšlejte o tom, že byste potřebovala zpevnit stehna a vaše prsa, když si orál užíváte na „znak“ jsou až příliš rozteklá do stran. Muž to stejně nevnímá, je dokonce možné, že má oči zavřené a užívá si záplavy vaší ženskosti jinými smysly.
Nejlepší je proto zavřít oči a soustředit se jen na libé pocity. Jako kdybyste si objednaly masáž zad – jenomže záda tentokrát sahají opravdu daleko…
 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Antares 16:43 18.03.2019
Orál je krása a nádhera ! Když cítím a slyším, jak si to má drahá užívá, mám radost. Její vyholená frndička je nádherná... Ale má exmanželka to neměla ráda. Byla v posteli neuvěřitelné dřevo...
kopretinka 10:01 28.04.2016
miluji všechno a přitel nechce nic ..ach jo
OMFG 22:22 29.05.2015
To je tak neskutečný blábol!!! Každému vyhovuje něco jiného, podle JEDNÉ praktiky, která zdaleka nemusí být příjemná každému, nejde posuzovat kvalitu vztahu!
mi-a 11:46 11.03.2014
Mám přítele který to neumí jsem s ním 3 roky a za tu dobu mě udělal jen asi 6 krát :-( ach jo
margaret87 12:55 27.08.2013
ORALNÍ SEX JE UŽASNÝ zbožnuju ho a moc
kub 00:57 13.01.2013
Je to krása,když z toho mají radost oba-postupně,nebo oba najednou!
kdosi 15:24 02.12.2012
Pokud žena není úplná rozhoďnožka, neměl by se (nejen orální) sex provozovat s někým, koho člověk aspoň trochu zná? A pokud se provozuje s někým, koho zná, co nového by mohl člověku prozradit?
jaake 23:25 28.11.2012
tak to asi teda moje zena me nemiluje a nikdy moc ani nemilovala, za to ja bych ji mooc chtel milovat , ale ona nechce
jan 06:00 28.11.2012
miluju lízání kun dičky.....