Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Inspirujte se při milování exotikou.

Orientální milování: naučte se fígle z harému

Břišní tanec - 1
zdroj: isifa.com Břišní tanec - 1
aktualizováno 21.05.2015, 07:34 | 21.05.2015, 07:33 | doma.cz/kat

Inspirujte se při milování exotikou.

Nechte se vést pudem, zhluboka dýchejte a uvolněte se. Tentokrát si dejte milování na harémový způsob…

 


Pár kilo navíc nevadí


Členky Sultánova harému nebyly žádné vychrtliny a byly na své tělo pyšné. Chlubily se svými křivkami, které ještě více zdůrazňovaly nařasením látek, přes které prosvítaly.

 

Divadélko kolem


Správná obyvatelka harému uměla svému pánovi poskytnout dostatek zábavy, ovládaly hru na hudební nástroj, měly přehled o literatuře, byly krásně nalíčené. Prostě věnovaly veškerou energii tomu, by sultána zaujaly. Vy se samozřejmě nemusíte svému partnerovi plazit u nohou. Ale hodně mužům udělá dobře, když se budou aspoň při milování cítit jako někdo, koho si vážíte. Podobně se snažte být i v denním životě něčím zajímavá. Věnujte se třeba nějaké zálibě, nebo si udělejte čas pro sebe – na kosmetiku, kadeřníka, vyberte si hezké oblečení.

 

ORIENTÁLNÍ INSPIRACE:

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii

 


Přizvěte si pomocnici


Bez kooperace to v harému nešlo. Buď jste ostatními ženami vycházela, nebo jste měla smůlu. Sultán si užíval slasti mít naráz při milování k dispozici víc žen. Pro spoustu mužů to představuje vrchol všech sexuálních fantazií. Jestli budete mít někdy chuť zaexperimentovat a bude vám sympatická některá z kamarádek a dohodnete se všichni tři na pravidlech, která nepřekročíte, můžete to zkusit.

 

Svůdný tanec


Orientálních tanců existuje nepřeberné množství druhů. Každopádně se vždy jedná o výrazně ženské pohyby, na které se nejen dobře dívá, ale které jsou i zdraví prospěšné. Právě proto, že se vyvinuly s ohledem na jedinečnost ženského těla. Poslouží vám jako předehra a současně posílí i svaly vašeho pánevního dna – pak budete prožívat lepší orgasmy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orientální tanec se tančí tisíce let. VIDEOLEKCE

 

 

Omamné vůně


Přívětivě tlumené světlo a vonné tyčinky k orientální atmosféře patří. Vsaďte na afrodisiakální vůně jako je ylang ylang, růže, pačuli, pižmo, opium, vanilka.

 

Orientální masáž

 

Nařeďte olivový olej s trochou aroma oleje a proveďte partnerovi něžnou masáž celého těla. Pokud se chcete zaměřit jen na určité části těla, inspirovat se můžete zde:

 

Nejhříšnější způsob ruční masáže

Masáž prostaty? Orgasmus jako nikdy dříve


Naservírujte vzrušující pokrmy


Kdo je vášnivý v jídle, je vášnivý i v sexu. Dobrým znakem skvělého milence je, že má pozitivní vztah k jídlu – buď ke konzumaci, nebo dokonce vaření. Společnému vztahu prospívá už samotné plánování vášnivé večeře. Použijte netradiční kombinace chutí: čokoládu a chilli, maso a avokádo. Oblizování a mlaskání dovoleno!

 


Erotika na stole: jídlo a speciální milování

5 jídel, kterými muže vzrušíte

 

 

 

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Žofka 17:38 22.05.2015
Tak takové rady to je k ničemu.Vlnila jsem se jak idiotka až mě seklo v kříži,to se už Karel připravoval na mně nastartovat.Viděl,že ze sexu sešlo,tak mi nakopl biskupa a šel na pivo.