Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je reálné dosáhnout orgasmu při análním sexu? Odpověď zná Tracey Cox, britská spisovatelka a novinářka, která pracuje s těmi nejchoulostivějšími informacemi a vypustila do světa nejčastější otázky svých anonymních čtenářů, které zásobují její e-ma...

Otázky ohledně sexu, na které vám bylo trapné se zeptat. Tracey Cox se jich nebojí!

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 03.09.2018, 00:00 | 03.09.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Je reálné dosáhnout orgasmu při análním sexu? Odpověď zná Tracey Cox, britská spisovatelka a novinářka, která pracuje s těmi nejchoulostivějšími informacemi a vypustila do světa nejčastější otázky svých anonymních čtenářů, které zásobují její e-mailovou schránku. Máte se na co těšit!

Když něco nevím, použiju google. Jedná-li se o poněkud tabuizované téma, pravděpodobně na internetu úplně neuspějete. Narazíte na spoustu neúplných a neověřených informací, které ve vás finále zanechají ještě větší zmatek. Přečtěte si odpovědi na všechny otázky, které vás vždycky zajímaly, ale bály jste se zeptat.


Jaká je nejčastější sexuální fantazie mužů a žen?


Američan Justin Lehmiller při svém rozsáhlém a komplexním výzkumu objevil, že ženy a muži nejčastěji sní o milování ve třech a asi vás nepřekvapí, že také uvedl, že sexuální fantazie úzce souvisí s typem osobnosti. O skupinových radovánkách více fantazírují extroverti, naopak submisivní typy inklinují k BDSM praktikám, které se umístily za tzv. švédskou trojkou hned na druhém místě. Neurotici preferují klasiku a romantiku, která nevyžaduje velké úsilí a inovace.

 

Přemýšlely jste někdy, jestli si vás váš partner představuje při masturbaci? Zklameme vás. Několik britských studií odhalilo, že pouhých 30 procent mužů a žen v takových situacích myslí na svůj protějšek.

 


Přímo při vyvrcholení se ozve nežádoucí zvuk. Je to trapas nebo naprosto normální věc?


Pokud se vám to někdy stalo, můžete zůstat v klidu, je to naprosto běžné a logicky odůvodnitelné. Především misionářská poloha, při které muž leží přímo na vašem břiše a tlačí vás dopředu a zpět, může být příčinou zavzdušnění. Při orgasmu se pak vaginální svaly včetně řitního svěrače uvolní a tomu, že si tělo uleví už není možné zabránit. Většina mužů z takové situace nebude dělat žádnou vědu, sex přeci má být divoký a hlučný.


Zahýbáme spíše s někým cizím nebo si raději vybereme někoho z našeho okolí?


Američtí výzkumníci zjistili, že bychom se více než krásné neznámé měly obávat partnerových kamarádek, známých nebo kolegyň. Výzkumu se zúčastnilo 13 000 respondentů obou pohlaví přičemž 2000 mužů a 2016 žen uvedlo, že byli nebo jsou nevěrní. 53 procent z nich zahnuli s blízkým kamarádem, sousedem, spolupracovníkem nebo známým. Důvodem je, že k nevěře s někým z našeho okolí máme jednoduše více příležitostí a pro někoho může být vzrušující, že sex s blízkým přítelem nebo kolegyní je něco naprosto nepřípustného a zakázaného.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Léto, ideální období rychlovek! 4 tipy, jak si ji maximálně užít

4 orální techniky, které s ním musíte vyzkoušet!

Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají
 
Proč mají muži ve spánku erekci?


Příčinou mohou být i erotické sny, ale většinou se erekce objeví v tzv. REM fázi spánku, kdy se náš puls a dech zrychlí, oči se začnou rychle pohybovat a neurony vykazují téměř stejnou aktivitu jako při plném vědomí, což bývá spouštěčem reflexní erekce.

 

Chrápání
(Foto: oficiální zdroj)


Orální sex. Raději bereme nebo dáváme?


Studie kanadské univerzity uvádí, že 93 procent mužů si vysloveně užívá uspokojovat svou partnerku orálně. Ženy se v orálním sexu zdají být lehce sobečtější. Jen 82 procent z nich dopřává partnerovi uspokojení ústy s upřímnou radostí. Je-li řeč o příjímání orálního sexu, čísla jsou o něco přívětivější. 97 procent mužů a 95 procent žen reagují kladně.

 


Prožívají ženy orgasmus při análním sexu?


94 procent žen, které se zúčastnily americké studie z roku 2009, uvedlo, že při análním sexu měly orgasmus. Šokující je srovnání s pouhými 25 procenty žen, které považují klasický vaginální styk za spolehlivou cestu k orgasmu. Sexuologové tento fakt vysvětlují tím, že ženy, které svolí k análnímu sexu, jsou přirozeně sebevědomější a rády experimentují, čímž zvyšují šanci k vyvrcholení. Respondentky navíc dodaly, že současně vyzkoušely i další způsoby stimulace, z čehož vyplývá, že anální sex nemusel být jedinou a jednoznačnou příčinou vyvrcholení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře