Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte partnera, kterého milujete, jen ten sex už není, co býval? Nezoufejte. Trocha snahy na obou stranách a vše bude zase dobré.

Otevřená komunikace zlepšuje sex jako afrodiziaka

aktualizováno 08.10.2010, 05:09 | 08.10.2010, 00:00 | doma.cz/kat/Katarína Filasova

Máte partnera, kterého milujete, jen ten sex už není, co býval? Nezoufejte. Trocha snahy na obou stranách a vše bude zase dobré.

Jak docílit kvalitního sexu po několikaletém soužití s partnerem, když máme pocit, že už to dávno nemá tu jiskru, co mívalo, a my se přistihneme, že nás to nebaví? Na vztahu nám však záleží a nechceme se uchylovat k tak radikálním řešením, jako je nevěra, riskantní či důvěru ohrožující hrátky typu swingers party, nebo dokonce rozchod?


Nebojte se mluvit o svých touhách


Všeobecné platné a jednoduché pravidlo, které by odpovídalo této otázce, samozřejmě neexistuje, tvrdí server sexualne.cz. Jsme každý jedinečný jako osoba i jako pár, a co může fungovat jednomu, pro druhého je nepoužitelné. Z mého pohledu je důležité spolu komunikovat a nebát se mluvit s partnerem o tom, co by se nám líbilo, co nás zajímá. A stejně podstatné je naslouchat – a snažit se najít společně to, co se nám bude líbit. Nakonec i povídat si o svých touhách, přáních a představách může působit jako afrodiziakum.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Závislost na sexu ženu dohnala až do invalidního důchodu

SEX KOUČ: Zažily jste orgasmus po intenzivní stimulaci bradavek?

 

 


Otevřená duše jako cesta k úspěchu


Nebojme se otevřít partnerovi svou duši a buďme plni pochopení pro duši jeho. Jen společné neustálé hledání a dostatečná komunikace nám mohou dopomoci ke šťastnému nejen sexuálnímu životu, uvádí server sexualne.cz. Proto vypněme aspoň párkrát týdně na hodinu své televizory s oblíbeným seriálem a věnujme se sobě. Naslouchejme fantaziím toho, kdo je nám nejblíže, a pokusme se je splnit. Jistě budeme odměněni stejnou mincí.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře