Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Erotické a tantrické masáže jsou poslední dobou velkým trendem. Co když chce váš partner něco takového zkusit nebo už to dokonce podstoupil bez vaší přítomnosti a vašeho svolení? Jedná se o nevěru a měly byste mít důvod žárlit nebo jde dnes v pods...

Partner byl na erotické masáži! Dopustil se nevěry?

erotická masáž
zdroj: Getty Images erotická masáž
aktualizováno 27.05.2019, 00:00 | 27.05.2019, 00:00 | doma.cz

Erotické a tantrické masáže jsou poslední dobou velkým trendem. Co když chce váš partner něco takového zkusit nebo už to dokonce podstoupil bez vaší přítomnosti a vašeho svolení? Jedná se o nevěru a měly byste mít důvod žárlit nebo jde dnes v podstatě o úplně normální způsob odreagování pro unavené muže?

Zvlášť pánové, kteří zažívají krizi středního věku, by mohlo něco takového napadnout. Nejdřív vám dlouholetý manžel oznámí, že jede s partou stejně starých kamarádů na obyčejný výlet. Časem se vám ale nechtěně pochlubí a vypadne z něj informace, že se chystají zkusit erotickou masáž. To, že vám to řekl, sice může znamenat, že se kvůli tomu necítí provinile, protože to sám nebere jako nevěru. O co ale tedy ve skutečnosti jde?


Jde na takové masáži i o sex?


Většina lepších erotických masérských salonů by sice měla fungovat na principu, že tam k sexu ani žádným polibkům nedochází. To ale nic nemění na faktu, že v těch salonech, které nejsou vyloženě profesionálně tantrické a jen si tak říkají, by vašeho partnera masírovala úplně nahá dívka. Nejdřív jen rukama, pak ňadry, nakonec celým tělem a na závěr by mu pak s největší pravděpodobností udělala ruční masáž penisu až do vyvrcholení. Možná by dokonce došlo na společnou sprchu!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Erotická masáž: začněte od hlavy
Erotická masáž ňader: udělejte si ji sama, nebo s partnerem
Ucho: brána extázi otevřená


Sice v tom tedy nejsou žádné city, stále ale jde o cizí ženu, která by vašemu partnerovi poskytla orgasmus, i když rukou. Partner by zkusil, jak to s penisem dělají jiné ženy, než vy.


Co s tím?


Pokud je vám představa partnera na takové masáži nepříjemná, nenechte si namluvit, že nejde o žádný podvod vůči vám. I kdybyste to neměla vnímat jako nevěru, jde také o to, zda partner respektuje, když si něco nepřejete.


Přemýšlejte, proč partner na erotickou masáž chce


Většina erotických salonů se hájí tím, že poskytnou mužům uvolnění po náročném dni a únik od reality. Řekněte si popravdě, jestli muž po masáži netouží proto, že už nenachází relax ve vaší náruči. Možná se někde ve vašem vztahu stala chyba, kterou je potřeba opravit, erotická masáž to ale určitě nevyřeší. Nespustíte na něj hned, když přijde domů z práce? Nezatěžujete ho příliš svými požadavky? Zamyslete se nad tím, jinak by erotická masáž mohla být jen předstupkem dalších nevěr, které by ve skutečnosti pramenily z toho, že partner touží po změně.

 

erotická masáž
(Foto: Getty Images)


Možná, že chce partner jen zkoušet něco nového. Proč ale do svých myšlenek na různé experimentování nezahrnul i vás? Když spolu máte vztah, měli byste přece dělat věci dohromady, a tak spolu můžete třeba absolvovat kurz skutečné tantry nebo zajít si na erotickou masáž pro páry, pokud vás to láká. Neodmítáte třeba partnerovy návrhy na zpestření vašeho sexuálního života?


Pokud dokonce odmítáte sex, nedivte se, že partner hledá útěchu v erotických salonech a vám i sám sobě namlouvá, že přece nejde o žádnou nevěru. Poskytněte partnerovy chvilky, které mu slibují erotické salony - dopřejte si příští milování v klidu, žádný spěch a mluvení o povinnostech hned po intimní chvilce. Nebo ještě lépe, udělejte partnerovi erotickou masáž vy sama! Může si přece nechat dopřát novou slast od vás a ne od cizí ženy, která před vaším partnerem "masírovala" několik dalších mužů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře